Menu Zamknij

Gigantyczna aktualizacja adresów w Polsce

Ponad 3.5 miliona nowych punktów adresowych, ponad 6,5 miliona dokładnych adresów przypisanych do konkretnych budynków. AutoMapa prezentuje nowe, najdokładniejsze na świecie mapy Polski.

automapaOd początku istnienia, AutoMapa przywiązuje szczególną wagę do jakości map ich aktualizacji. Blisko 12 lat temu, jako pierwsza nawigacja na świecie AutoMapa udostępniła swoim użytkownikom precyzyjne adresy punktowe przypisane do konkretnych budynków w Polsce, które od razu stały się jej wyróżnikiem i niedoścignionym dla innych wzorcem.

Najnowsze, opracowane przez Geosystems Polska mapy ponownie przesuwają AutoMapę w niedostępne dla konkurencji rejony. Ponad 3,5 miliona nowych adresów punktowych w małych miejscowościach, wioskach i przysiółkach i łącznie ponad 6,5 miliona dokładnych punktów adresowych sprawia, że AutoMapa jeszcze bardziej ucieka polskiej i światowej konkurencji.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy dzięki ciężkiej i systematycznej pracy AutoMapa stała się
synonimem nawigacji a Polska może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie, które
stawiane są za wzór dokładności i jakości. Wraz z najnowszą aktualizacją map użytkownicy otrzymają również możliwość wyszukiwania adresów posesji na terenach wiejskich, na których nie ma nazw ulic, a jedynie numery budynków. Pozwoli to na nawigację do najmniejszych nawet obiektów znajdujących się obok małych wsi czy w przysiółkach.

Najnowsze mapy 1408 zostaną udostępnione w AutoMapie dla systemów Windows, iOS oraz Android, a także w serwisie mapowym
Targeo.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *