Menu Zamknij

Muzodajnia znów na festiwalu w Sopocie!  

Drugi koncert Polsat Sopot Festivalw sobotę23 sierpnia odbędzie się pod hasłem „Muzodajnia Gwiazd”. To już kolejny rok, w którym można będzie zobaczyć muzyków obecnych w największym polskim serwisie muzycznym. Po raz kolejny Plus i Cyfrowy Polsat zostali też oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE na potrzeby festiwalu odbywającego się w najbliższy weekend 22-23 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.

6Wśród występujących w koncercie „Muzodajnia Gwiazd” znaleźli się m.in. Lemon, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Bracia, Grzegorz Hyży oraz Honorata „Honey” Skarbek. Pojawią się również zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej: Mario Bischin, Remady i Oceana, oraz niemiecki zespół Elaiza. To ich przeboje były najchętniej kupowanymi utworami w serwisie Muzodajnia.pl.

Muzodajnia to największy w Polsce serwis oferujący legalne pobieranie muzyki. Oficjalnie wystartowała 4 sierpnia 2008 r. Oferuje swoim klientom możliwość pobierania i zapisywania utworów oraz bez dodatkowych opłat przenoszenia ich między komputerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczami mp3 oraz innymi nośnikami. W odróżnieniu od innych serwisów, głównie streamingowych, pliki pobrane w Muzodajni stają się własnością klienta.

Koszt pobrania jednego pliku w Muzodajni zaczyna się od kilkudziesięciu groszy. W najbardziej popularnej usłudze kosztującej 8 zł miesięcznie za 25 utworów, jest to zaledwie 32 grosze za jeden plik mp3. Obecnie w bazie Muzodajni jest cztery miliony utworów mp3 ponad 300 tysięcy wykonawców. Muzodajnia to także skarbnica wiedzy o muzykach i muzyce. Jej użytkownicy całkowicie bezpłatnie mogą zapoznać się z informacjami o ulubionych wykonawcach zebranymi w ponad 10.000 newsów, 1.500 galeriach zdjęć i tylu samych biografiach.

Operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat zapewniają infrastrukturę techniczną na terenie Opery Leśnej i są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu.

Festiwal niezwykle emocjonująco zapowiada się dla widzów Telewizji POLSAT, którzy w SMS-owych konkursach będą mogli wygrać tablety LG G Pad 8.0 LTE z Internetem LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz kartami Programu Paszport Korzyści.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *