Menu Zamknij

Rusza „Akcja student” w UPC

UPC Polska, lider rynku innowacyjnych usług cyfrowych, tuż przed startem roku akademickiego, rozpoczyna „Akcję student”. W jej ramach oprócz mega promocji na ultraszybki internet UPC, klienci otrzymają kupony zniżkowe od partnerów akcji, w tym m.in. na  tablety, gry czy wydarzenia kulturalne. Nowa oferta to również bardziej elastyczne umowy z możliwością zawieszenia usługi na okres wakacji. 

upc_logoTegoroczna „Akcja student” obejmuje aż 4 prędkości internetowe: 10 Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s oraz ultraszybkość 250 Mb/s. Oferowane prędkości pozwolą na bardzo szybkie pobieranie z sieci materiałów multimedialnych oraz swobodne korzystanie z pełnych zasobów sieci przez wszystkich użytkowników. Internet UPC z darmowym routerem WiFi, dołączonym do każdej oferty, to doskonałe rozwiązanie dla studentów wynajmujących wspólnie mieszkanie.

Nowością jest internet Fiber Power 120 Mb/s w cenie od 69 złotych, w zależności od długości trwania umowy. Umowa promocyjna na dowolnie wybraną usługę internetową zawierana jest do czerwca 2015 lub 2016 roku. W drugim przypadku klienci mogą skorzystać z możliwości zawieszenia usługi na okres wakacji (do wyboru 1, 2 lub 3 miesiące w terminie lipiec-wrzesień 2015) i tym samym niepłacenia abonamentu, co jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy planują dłuższy urlop.

W tym roku do akcji UPC dołączyli również partnerzy: Agito.pl, Eventim.pl, Domino’s Pizza, Muve.pl oraz Wimp.pl. Każdy z nich zaoferuje wyjątkowe zniżki na produkty ze swojej oferty – Agito.pl dostarczy vouchery z 20% zniżką  przy zakupie tabletu Samsung Galaxy tab 3 7.0 oraz wybranych dodatkowych sprzętów, taka sama zniżka obowiązuje na wszystkie gry w wersji elektronicznej na Muve.pl, z kolei Eventim.pl pozwoli na kupno biletu na wszystkie wydarzenia ze zniżką 10 złotych, Wimp umożliwi korzystanie z usługi przez dwa miesiące za darmo, a od Domino’s Pizza klienci otrzymają kupon do wielokrotnego użytku„2 pizze w cenie 1”.

Szczegóły promocji „Akcja student”:

  • Zobowiązanie: do czerwca 2015 lub 2016 ( w drugim rozwiązaniu z możliwością zawieszenia abonamentu  w okresie lipiec-wrzesień 2015)
  • W umowie do czerwca 2016: Fiber Power 10 Mb/s w cenie 49 zł; Fiber Power 60  Mb/s za 60 zł ; 120 Mb/s za 69 zł i Fiber Power 250 Mb/s za 90 zł
  • W umowie do czerwca 2015  Fiber Power 10 Mb/s w cenie 59zł; Fiber Power 60 Mb/s za 70 zł; 120 Mb/s za 79 zł i Fiber Power 250 Mb/s za 100 zł
  • Bezprzewodowy Internet UPC: 0 zł przez cały czas korzystania z usługi Internetowej

 

Promocja trwa do 31 października 2014 r.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *