Menu Zamknij

Firma Epson przedstawia na targach IFA 2014 nowe, przełomowe produkty

Firma Epson, światowy lider w zakresie innowacji i technologii, podczas targów IFA 2014 (Berlin) przedstawia nową ofertę produktów, w tym najmniejszą i najlżejszą na świecie drukarkę atramentową A4[1] — WorkForce WF-100W. Jako lider na rynku projektorów od 2001 r.[2] firma prezentuje także trzy nowe projektory 3LCD do kina domowego, zapewniające wysoką jakość oraz zaawansowane funkcje, dzięki czemu obrazy wyświetlane na dużym ekranie są jasne i mają żywe, dobrze nasycone kolory.

„Targi IFA to dla nas fantastyczna okazja do zaprezentowania naszych najnowszych osiągnięć, ponieważ spotykają się na nich kluczowi sprzedawcy, klienci oraz eksperci z branży i mediów.
WF-100W to coś zupełnie nowego. To pierwszy na świecie model, który zaspokaja kluczową potrzebę klientów — drukowanie mobilne. Natomiast dzięki modelom EH-TW6600W, EH-TW6600
i EH-TW570 możemy nadal ponosić poprzeczkę w zakresie jakości obrazu, oferując pełniejsze wrażenia kina 2D i 3D fanom domowej rozrywki”
— wyjaśnia Krzysztof Modrzewski, szef sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich w polskim oddziale EPSON EUROPE B.V..

Epson_WF-100W_9WorkForce WF-100W, najmniejsza i najlżejsza drukarka atramentowa A4, jest również niezmiernie łatwa do przenoszenia. Ma zintegrowaną baterię, którą można wszędzie naładować za pomocą USB lub dołączonego zasilacza sieciowego, mierzy 309 x 154 x 61mm i waży zaledwie 1,6 kg. To także jedyna przenośna drukarka z ekranem LCD i tuszem pigmentowym dla wszystkich kolorów. Dzięki temu zapewnia trwałe, szybkoschnące wydruki bez smug. Model WF-100W jest też niezwykle prosty w obsłudze i jako jedyny posiada łączność Wi-Fi i Wi-Fi Direct1 oraz Epson Connect z funkcjami Epson iPrint oraz Email Print[3]. Obsługuje także funkcje Google Cloud Print oraz Apple AirPrint[4].

To wszystko sprawia, że drukarka WF-100W jest idealna dla przedstawicieli handlowych i innych osób, które muszą tworzyć dokumenty, faktury i umowy poza biurem. Można jej bowiem używać w samochodzie lub domu czy biurze klienta. Mimo że została zaprojektowana do użytku w drodze, dzięki łączności Wi-Fi oraz niewielkim rozmiarom może być też użyteczna biurach, które poszukują estetycznych, niewielkich drukarek.

Entuzjaści kina domowego będą zachwyceni nowymi, wysokiej jakości projektorami do kina domowego, wyposażonymi w technologię HD do wyświetlania na dużym ekranie, która zapewnia jasny obraz o dobrze nasyconych kolorach.

Epson_EH-TW6600W_01Nowe projektory do kina domowego EH-TW6600W i EH-TW6600 są idealne zarówno dla fanów rozrywki na dużym ekranie, którzy chcą oglądać najnowsze treści w rozdzielczości Full HD, jak również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kinem domowym. Te dwa nowe projektory, oferujące wysoką jakość w świetnej cenie, są perfekcyjne do kina domowego, sportu i gier. Projektory 1080p wyświetlają przejrzyste, ostre, realistyczne obrazy w fantastycznej jasności w formacie 2D i 3D, zapewniają równie wysokie natężenie światła białego i barwnego oraz mają siedem precyzyjnych trybów koloru i automatyczny optymalizator kolorów. Dzięki funkcji przesunięcia obiektywu (Lens Shift) można je z łatwością ustawić w każdym pokoju i nawet niedoświadczeni użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z projektora od razu po zakupie.

Model EH-TW570 wykorzystuje najnowszą technologię 3LCD HD-Ready 720p, dzięki której można oglądać treści i grać w gry w 2D i 3D. To najjaśniejszy projektor w ofercie kina domowego Epson, oferujący jasność 3000 lumenów oraz równie wysokie natężenie światła białego i barwnego. Posiada cztery tryby koloru, które zapewniają najwyższej jakości projekcję w każdych warunkach oświetleniowych, oraz dwa tryby koloru 3D. Trwała lampa, która może pracować 5000 godzin w trybie standardowym i 6000 godzin w trybie eco, sprawia, że gracze, kinomani i fani sportu będą mogli dłużej cieszyć się rozrywką bez konieczności wymiany lampy.

 

[1] W porównaniu do drukarek atramentowych A4 dostępnych na rynku w kwietniu 2014 r. Wymiary produktu, waga oraz dane techniczne jak podane na stronach internetowych producentów

[2] Źródło: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

[3] Funkcja Epson iPrint wymaga połączenia bezprzewodowego. Funkcja Email Print wymaga połączenia z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect

[4] Drukarki obsługujące funkcję AirPrint współpracują z urządzeniami iPad (wszystkie modele), iPhone (3GS lub nowszymi) oraz iPod touch (trzeciej generacji lub nowszymi), które posiadają najnowszą wersję systemu iOS. AirPrint oraz logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *