Menu Zamknij

Megapromocja na pakiety w UPC Jedna z usług przez pół roku za darmo i nowa odsłona kampanii z MEGA rodzinką

UPC Polska, lider rynku innowacyjnych usług cyfrowych, rusza z promocją, w której klienci mogą otrzymać jedną z usług – Telewizję Cyfrową UPC lub Internet – przez pół roku za darmo.Nową ofertę wspiera kolejna odsłona kampanii z MEGA rodzinką UPC.

upc_logoNowi klienci mają doskonałą okazję, by przez sześć miesięcy korzystać z innowacyjnych usług UPC, za jedną z nich nie płacąc ani grosza. Zasady skorzystania z promocji są bardzo proste: klient wybiera co najmniej dwie usługi, w tym pakiet telewizji Select Extra HD i internet o szybkości 60 Mb/s. Przez pierwsze 6 miesięcy umowy, podpisywanej na 24 miesiące, jedna z tych usług jest za darmo, koszt drugiej to 70 zł. Dodatkowo klient może dokupić internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarkę w usłudze telewizyjnej lub pakiet minut. Koszt każdej z nich to 15 zł i doliczany jest on od pierwszego miesiąca.

Pakiet Select Extra HD to 127 kanałów, natomiast pakiet Max Extra HD to aż 167 kanałów w cyfrowej jakości.

Po okresie promocji koszt pakietu składającego się z usługi internetu 60 Mb/s i telewizji Select Extra HD wyniesie 119 zł plus cena wybranych przez klienta usług dodatkowych, takich jak internet o szybkości 120 Mb/s, pakiet telewizyjny Max, nagrywarka lub pakiet minut.

Klienci UPC mogą też w każdej chwili skorzystać z opcji dokupienia kanałów premium, takich jak pakiet Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox i eXtra. Telewizja cyfrowa to także usługa UPC NA ŻADANIE z biblioteką ponad 5 tys., programów, w tym niemal 1000 filmów. Połowa z programów dostępna jest za darmo.

UPC oferuje klientom innowacyjne usługi w korzystnych cenach, w tym internet do 250 Mb/s, telewizję cyfrową z ponad 190 kanałami, z czego 50 w jakości HD oraz aplikację Horizon TV, umożliwiającą oglądanie treści na urządzeniach mobilnych. Nasza oferta dostępu do internetu została uznana w analizie UKE z marca tego roku za jedną z najkorzystniejszych cenowo na rynku, np. w kategorii powyżej 100 Mb/s usługi UPC okazały się najkorzystniejszą ofertą na rynku, a różnica cenowa do najdroższego konkurenta wyniosła aż 78 proc. na korzyść UPC.

Poza tym UPC oferuje inne innowacyjne usługi:

  • Horizon TV – to aplikacja pozwalająca obejrzeć ulubiony program na tablecie, smartfonie oraz za pośrednictwem strony internetowejHorizon.tv. Dostępnych jest do 100 kanałów, z czego zdecydowana większość także poza domem. Klient oglądać może zarówno program telewizji linearnej jak i programy z oferty UPC NA ŻĄDANIE. Opłata miesięczna za korzystanie z Horizon TV to tylko 5 zł, a jeżeli Klient zdecyduje się na zakup nowej promocji, to będzie mógł przez miesiąc testować Horizon TV za darmo.
  • UPC Wi-Free – to sieć 600 000 darmowych hotspotów, tworzonych przez użytkowników Internetu UPC.
  • UPC Phone – to bezpłatna aplikacja na smartfony, która pozwala odbierać telefon domowy na komórce, korzystać z darmowych minut telefonu domowego UPC i wykonywać rozmowy w Polsce oraz za granicą.

Promocja trwa do końca października.

Nowa odsłona kampanii z Mega rodzinką UPC

Nowy spot telewizyjny, promujący najnowszą ofertę, już od 30 sierpnia emitowany jest w ogólnopolskich, a także tematycznych stacjach telewizyjnych.

Kampanię telewizyjną wspiera ogólnopolska kampania radiowa i w internecie oraz kampania outdoor w wybranych miastach.

Za kreację spotu TV odpowiada agencja Heart & Brain, za planowanie mediów Vizeum. Studio postprodukcyjne: Platige Image.

Nowy spot UPC: 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *