Menu Zamknij

Szczegóły oferty Plush w Plusie

Według nieoficjalnych informacji – do których dotarł portal MobileArena.pl – sieć Plus wprowadzi dziś nową ofertę w segmencie na kartę (pre-paid). Oficjalna prezentacja odbędzie się dziś po godzinie 12. Informacje także na naszych łamach. 

plus-plWciąż nieoficjalnie nowa oferta wygląda następująco:

Taryfa Plush zastąpi ofertę Plus na kartę. Doładowanie za 100 zł przedłużać będzie ważność konta o 365 dni, za 50 zł o 150 dni, za 25 zł o 50 dni, za 10 zł o 14 dni, a za 5 zł o 5 dni.

Dodatkkowo dostępny będzie mechanizm przedłużania ważności konta przy aktywnym korzystaniu z usług. koszt internetu będzie wynosić 5 gr / 1 MB (naliczanie co 1 kB, zaokrąglanie do pełnego MB o północy).

Będą trzy progi minut: 9 zł, 19 zł i 29 zł. Po przekroczeniu dwóch pierwszych dostajemy dodatkową ilość minut do końca miesiąca (do 9 zł po 19 gr, dalej dostajemy 120 minut, po ich wykorzystaniu  przekraczamy kolejny próg 19 zł po 19 gr i dostajemy 300 minut,  póżniej po 19 gr do 29 zł i dostajemy połączenia nielimitowane.

Podobny mechanizm w SMSach.  Trzy  progi co 3 zł. Odpowiednio z 100 SMS (3 zł), 250 SMS (6 zl) i no limitem (9 zł).

Zmiana w Bezpiecznym Internecie: 5 zł (teraz 100 MB) z możliwością wyłączenia. 4 progi internetu. Po osiągnięciu pierwszego włącza się lejek do 8 kb/s. Można go wyłączyc wtedy pobiera do 5 kolejnych zł i dostajemy dodatkowe 800 MB (razem 1 GB), po wykorzystaniu których mamy lejek do 16 kb/s. Znowu możemy go wyłączyć i po osiągnięciu kolejnych 5 zł dostajemy dodatkowe 1400 MB, a potem lejek do 32 kb/s. Znowu możemy wyłączyć lejek i po osiągnieciu ostatnich 5 zł (razem 20 zł), dostajemy dodatkowe 5 GB. Po wykorzystaniu mamy lejek do 64 kb/s (3G), 256 kb/s (4G) i 1 Mbps (LTE). Rozmowy, SMSy i MMSy w Plusie zawsze za darmo.

Jak zapowiadają przedstawiciele operatora wszystko ma być pod hasłem „Bez konsekwencji”.
Główna strona internetowa operatora również zawiera logotyp z dorysowaną sprayem litrerą H. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nietypowa kampania (Plus raczej dość zachowawczy i nie prowadził kampanii teaserowych).

Uruchomiona zostanie strona internetowa: www.bezkonsekwencji.pl  oraz oficjalny profil

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *