Menu Zamknij

Xerox zaprezentuje Versanta 2100 szerokiej publiczności

Już w środę 10 września w Biznes Klubie na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się prezentacja nowej maszyny Xerox® Versant™ 2100. Imponujące możliwości nowego systemu produkcyjnego będzie można poznać w magicznej oprawie artystycznej.

Na uczestników premiery czekać będzie wiele atrakcji. W planie są m.in. konkursy, w których będzie można wygrać podwójne zaproszenia VIP na warszawski pokaz przedstawienia „Kooza” w wykonaniu Cirque du Soleil. Ponadto, chętni będą mogli zwiedzić najciekawsze miejsca na Stadionie Narodowym, na co dzień niedostępne dla gości. Spotkanie poprowadzi znany z programu „Mam talent” iluzjonista Y, który wraz z ekspertami Xerox wprowadzi gości w magiczny świat Xerox® Versant™ 2100 i jego możliwości.Versant_2100_zdjęcie 2

„Versant™ 2100 od Xerox to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne i skuteczne systemy produkcyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy zaoferować produkt, który w realny sposób podniesie wydajność, a jednocześnie obniży koszty druku m.in. materiałów promocyjnych czy specjalnych” – mówi Stanisław Pieczara, PSG Sales&Marketing Director, Xerox Polska.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w wyjątkowej premierze Xerox Versant 2100 mogą zgłaszać się wypełniając formularz na stronie internetowej www.versant.xerox.pl. Spotkanie odbędzie się w dwóch turach: o 10:30 oraz 15:00. Podczas wypełniania zgłoszenia uczestnicy mogą wskazać preferowaną godzinę.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.
Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *