Menu Zamknij

50 kanałów w jakości HD w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC

UPC Polska, zapewniające najbardziej wartościową telewizyjną rozrywkę, wzbogaca ofertę o kolejne dwa kanały. Od 2 września do oferty pakietów Start HD, Select Extra HD i Max Extra HD Telewizji Cyfrowej UPC dołączają TV Puls HD i Tele5 HD. To kanały prezentujące wiele hitów filmowych i seriali, które przypadną do gustu członkom rodziny. Teraz klienci będą mogli je oglądać w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

upc_logoUPC Polska konsekwentnie stawia na rozwój oferty telewizyjnej opartej o kanały dostępne w jakości HD. Tym samym, od 2 września UPC zaoferuje już 50 kanałów w jakości HD. Telewizja Cyfrowa UPC jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów ceniących sobie bogaty wybór kanałów oraz szereg interaktywnych funkcjonalności, dzięki którym widz sam decyduje o tym, co i kiedy chce oglądać. Nowe kanały w wysokiej rozdzielczości dostępne dla wszystkich abonentów Telewizji Cyfrowej UPC bez względu na wybrany pakiet to TV Puls HD i Tele5 HD. TV Puls HD to kanał adresowany do rodzin z dziećmi, emitujący atrakcyjne premiery filmowe, popularne seriale , animacje i kino familijne. Z kolei Tele5 HD jest programem o charakterze filmowo-rozrywkowym. W jego ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory i dramaty.

Nowe kanały na dekoderach MediaBox pojawią się w miejscu swoich standardowych odpowiedników, dzięki czemu stali widzowie nie będą musieli ich szukać: TV Puls HD na 118, a Tele5 HD na 119. Na dekoderze Kaon nowości pojawią się w sekcji HD odpowiednio na kanałach 47 i 48.

Więcej informacji na stronie http://www.upc.pl/telewizja/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *