Menu Zamknij

Logitech przedstawia bezprzewodową myszkę M280 zaprojektowaną z myślą o komforcie  

Nowa myszka jest idealną kombinacją funkcjonalności, estetyki i wygody użycia

Custom_format_M280_Black_CTGLogitech zaprezentował Logitech® Wireless Mouse M280, która dzięki zaokrąglonemu kształtowi pozwala dłoni na pracę w naturalnej pozycji. Poprzez asymetryczną formę, tryb swobodnego przewijania, który usprawnił sensor optyczny, zapewniający zaawansowaną precyzję i czułość, myszka spełnia się doskonale, zarówno w pracy jak i podczas przeglądania Internetu w domu.

„Ponieważ każdego dnia tyle czasu spędzamy używając komputerów, laptopów i tabletów, bardzo ważne jest, aby używanie myszki komputerowej było wygodne” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Aby stworzyć Logitech Wireless Mouse M280 wykorzystaliśmy technikę pracy ręcznej, dzięki której udało się zaprojektować dynamiczny, zaokrąglony  kształt myszki z miękkim gumowym uchwytem, który jest naturalny i wygodny dla ludzkiej ręki” – dodaje Izabela Sulima.

Wireless Mouse M280_7Bezprzewodowa myszka The Logitech Wireless Mouse M280 jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Posiada wbudowany sensor precyzyjnego śledzenia. Dzięki zaawansowanej technologii myszka zużywa mniej energii, automatycznie wprowadzając się w stan uśpienia, kiedy nie jest używana, przez co czas pomiędzy ładowaniem baterii znacząco się wydłuża. Nowoczesny design i kilka opcji kolorystycznych myszki do wyboru sprawiają, że M280 sprawdzi się idealnie
w każdym miejscu pracy.

Dostępność

The Logitech Wireless Mouse M280 będzie dostępna w sprzedaży w październiku 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 129 zł.

Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *