Menu Zamknij

Premiera ZTE KIS 3 Max na IFA  

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych wprowadza do sprzedaży w Niemczech nowy model – ZTE KIS 3 Max z 4,5 calowym ekranem, systemem Android 4.4.2 oraz dwurdzeniowym procesorem 1,3 GHz.

1Najnowszy model z popularnej serii KIS to połączenie stylu i mocy w bardzo przystępnej cenie. ZTE KIS 3 Max jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz i system operacyjny Android 4.4.2 Candy Bar, co gwarantuje szybką i sprawną nawigację. Premiera modelu ZTE KIS 3 Max odbyła się podczas targów IFA w Berlinie.

Smartfon ZTE KIS 3 Max o grubości zaledwie 9,1 mm posiada 4,5 calowy ekran w technologii FWVGA i 5 MP kamerę do robienia dobrej jakości zdjęć o żywych i jasnych kolorach. Modelem KIS 3 Max można robić autoportrety w rozdzielczości 2 MP. Telefon jest wyposażony również w możliwość robienia zdjęć panoramicznych.

„Wraz z wprowadzeniem do oferty ZTE KIS 3 Max, ZTE kolejny raz zaoferowało elegancki smartfon o potężnej mocy dla początkujących użytkowników” – podkreśla Qin Xiaojun, CEO ZTE Handset Germany. 

Najważniejsze parametry modelu ZTE KIS 3 Max:

– wymiary: 132 mm 66 x mm x 9,1 mm;

– procesor: dwurdzeniowy ARM Cortex A7 z zegarem 1.3GHz;

– wyświetlacz: 4,5calowy (480×854 pikseli) FWVGA;

– system operacyjny: Android 4.4.2 Candy Bar;

– bateria: 2300mAh;

– transmisja danych 3G (HSPA+);

– kamera: 5 Mpx

– Bluetooth 3.0;

– GPS.

ZTE KIS 3 Max jest dostępny w Niemczech w rekomendowanej cenie 99 Euro.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *