Menu Zamknij

Samsung Powerbot VR9000 – produkt, który zrewolucjonizuje sprzątanie

Samsung Electronics, podczas targów IFA 2014 zaprezentował innowacyjne urządzenie sprzątające – Powerbot VR9000. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, urządzenie pozwala na bezobsługowe, automatyczne i wygodne odkurzanie podłogi z potężną mocą.

samsung-powerbot-vr9000-1Powerbot VR9000 stanowi prawdziwą rewolucję w sprzątaniu – pokonuje ograniczenia konwencjonalnych robotów-odkurzaczy i wyróżnia się potężną mocą ssącą. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii Silnika Digital Inverter moc ssąca jest nawet 60 razy większa niż w tradycyjnych robotach. Nowe urządzenie wykorzystuje większą szczotkę dzięki czemu pokrywa znacznie szerszy obszar. Zrezygnowano ze szczotek bocznych, przez co zmniejszono ryzyko zaplątania się robota w kable lub dywan. To jednak nie jedyne udoskonalenia. W nowym produkcie zastosowano też inne innowacyjne technologie, m. in. CycloneForce, FullView Sensor™, Easy Pass™ i Point Cleaning™.

Całkowita kontrola nad brudem

Technologia CycloneForce zastosowana w Powerbot VR9000 wyraźnie zmniejsza ryzyko zapychania się filtrów urządzenia. Zostaje wytworzona duża siła odśrodkowa, która sprawia, że cząsteczki kurzu cyrkulują w komorze wewnętrznej, także brud i zanieczyszczenia oddzielają się od powietrza i są przesiewane do komory zewnętrznej. W rezultacie filtr Powerbot VR9000 jest czysty, a moc ssąca nie słabnie w trakcie użytkowania.

Żadna przeszkoda nie zakłóci sprzątania

Samsung Powerbot VR9000 uwalnia konsumentów od zmartwienia, że kiedy wrócą do domu, okaże się, że ich odkurzacz utknął w jakimś kącie z rozładowaną baterią, a dom nadal nie jest posprzątany. Nowy robot wyposażono w zmodernizowany czujnik FullView Sensor™ o wysokiej wydajności, który sprawia, że urządzenie otrzymuje dużo bardziej szczegółowy obraz otoczenia. Urządzenie lokalizuje wąskie lub bardzo małe przeszkody na szerszej przestrzeni, minimalizując jednocześnie „ślepe punkty”. W rezultacie robot może bezpiecznie poruszać się po całym pomieszczeniu, inteligentnie omijając blokady. Dodatkowo umieszczone w robocie Powerbot VR9000 koła Easy Pass™ sprawiają, że porusza się jeszcze sprawniej. Powiększone koła o średnicy 105 mm i podwyższona do 15 mm obudowa, umożliwiają robotowi łatwe pokonywanie przeszkód takich jak kable lub progi.

Wskaż miejsce, które ma posprzątać robot

samsung-powerbot-vr9000-4Kolejną unikalną funkcją robota Powerbot VR9000 jest Point Cleaning™, umożliwiająca lepszą kontrolę urządzenia. Kiedy użytkownik wskaże pilotem konkretny obszar, robot podąży za światłem lasera i wyczyści wskazany fragment podłogi. Dzięki temu udogodnieniu, nie trzeba własnoręcznie przenosić robota, gdy pracuje.

Wyrafinowany design

Powerbot VR9000 wyróżnia się eleganckim wyglądem (wersja Airborne Copper jest połączeniem błyszczącego złota oraz czerni i bieli) i atrakcyjnym panelem sterowania podkreślającym zaawansowanie technologiczne urządzenia. Przezroczysty zbiornik CycloneForce pozwala kontrolować ilość zebranego kurzu. W razie potrzeby z łatwością można oddzielić pojemnik od robota i opróżnić go.

Urządzenia dla domu firmy Samsung to więcej niż tylko zaspokojenie podstawowych potrzeb konsumentów. Nasze produkty pozwalają żyć przyjemniej i wygodniej – mówi BK Yoon, Szef Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics Co., Ltd. Taki jest też Powerbot VR9000 – nasz najnowocześniejszy robot sprzątający. Urządzenie sprawia, że odkurzanie staje się łatwe i przyjemne. Z pewnością stanie się niezbędnym zakupem dla każdego, kto marzy o wyeliminowaniu tej czynności z zestawu domowych obowiązków. Zadowoli również konsumentów zwracających uwagę na design produktów AGD – dodaje BK Yoon.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z IFA 2014 prezentującego działanie Samsung Powerbot VR9000 (http://youtu.be/XDqax6RoaqE).

 

*Wszystkie porównania przedstawione w tym dokumencie opierają się na WEWNĘTRZNYCH testach porównujących urządzenie SAMSUNG Powerbot VR9000 i konwencjonalny robot-odkurzacz Samsung VR10F71UCAC.

*Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach — m. in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, parametrów, dostępności i możliwości produktu — mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, co nie prowadzi do dalszych zobowiązań.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *