Menu Zamknij

Nowy szef Jabry w Polsce

Jabra, duńska marka bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych i głośnomówiących, ogłosiła, że nowym szefem firmy w Polsce został Tomasz Boncol. Przejął on tym samym obowiązki Country Managera Jabra Polska.

Tomasz Boncol1„Przede mną fantastyczne wyzwanie. Będę aktywnie zabiegał o jeszcze bardziej dynamiczną sprzedaż doskonałej jakości produktów Jabra na polskim rynku. Przez ostatnie 2 lata mocno inwestowaliśmy w produkty przeznaczone dla ludzi aktywnych i sportowców i ten trend chcemy utrzymać. Dlatego też zdecydowaliśmy się na sponsorowanie jednej z najlepszych drużyn sportowych w Polsce – Vive Tauron Kielce (aktualni mistrzowie Polski w piłce ręcznej). Chciałbym również umocnić pozycję Jabry, jako lidera w segmencie słuchawek Bluetooth mono. Już wkrótce ogłosimy kilka innowacyjnych produktów, które, wierzę, podbiją polski rynek” – mówi Tomasz Boncol.

Do zadań Tomasza Boncola należeć będzie m.in. zarządzanie sprzedażą produktów Jabry, współpraca z dystrybutorami i dilerami. Obowiązkiem nowego szefa Jabry w Polsce będzie też koordynacja działań marketingowych mających na celu wsparcie sprzedaży i promocję marki.

Tomasz Boncol ma ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu zespołem. Swoją znajomość handlu detalicznego, B2B, marketingu, umiejętności zarządzania firmą, planowania strategicznego, wdrażania i realizowania strategii, zdobywał m.in. na stanowisku Country Managera w firmie Packard Bell i Archos oraz w firmie Acer Polska, jako Dyrektor Sprzedaży i Business Unit Manager. Jest absolwentem studiów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Interesuje się podróżami, informatyką i sportem – był profesjonalnym zawodnikiem piłki ręcznej w polskiej ekstraklasie oraz lidze greckiej.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *