Menu Zamknij

Aplikacja Kinoplex VOD na Samsung Smart TV

Do bogatej oferty aplikacji oferujących wideo na życzenie dostępnych na platformie Samsung Smart TV dołącza Kinoplex VOD – aplikacja znanego serwisu VOD Kinoplex.pl. Jej rozbudowana biblioteka zagwarantuje dostęp do największych światowych hitów filmowych, kina artystycznego oraz popularnych seriali.

icon-512x423-20140806121317450Dostęp do niezwykle obszernej i regularnie powiększającej się bazy filmów i seriali aplikacji Kinoplex VOD uzyskamy od teraz bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV. Biblioteka aplikacji zawiera pozycje odpowiednie dla każdego kinomana – znajdziemy tu hollywoodzkie hity takie jak „Don Jon”, ale także bajki dla najmłodszych oraz ambitne kino europejskie reprezentowane m.in. przez nagrodzoną Oscarem „Miłość” w reżyserii Michaela Hanekego i „Nimfomankę” Larsa von Triera. W dowolnej chwili obejrzymy także dzieła wchodzące w skład kolekcji PROSTO Z KINA, czyli najnowsze polskie i zagraniczne hity. Wśród nich znajdziemy polskiego kandydata do Oscara „Idę”, czy najnowszy film cenionego Terry’ego Gilliama pt. „Teoria Wszystkiego”. W ofercie aplikacji nie brakuje także świetnych seriali, takich jak popularne w Polsce „House of Cards” czy thriller „Hannibal”.

orgscreenshotimage1-20140307124943573Twórcy serwisu i aplikacji Kinoplex VOD przygotowali kilka modeli oferujących dostęp do dzieł znajdujących się w bibliotece. Korzystając z pakietu Megahity, bogata kolekcja filmowa stanie przed nami otworem na zasadzie klasycznej wypożyczalni filmów za niewielką opłatą. Możemy także skorzystać z subskrypcji Kinoplex Max, za pośrednictwem której uzyskamy dostęp do bazy ponad 200 filmów bez ograniczeń na 30 dni za mniej niż 1 zł dziennie – płacimy raz i oglądamy bez ograniczeń. AXN NOW, to z kolei subskrypcja która zagwarantuje nam dostęp do najlepszych seriali AXN, w tym wspomnianych „House of Cards” oraz „Hannibala”. Za 10 zł miesięcznie zyskamy możliwość nielimitowanego oglądania naszych ulubionych seriali. Rzecz jasna, aplikacja Kinoplex VOD oferuje także szeroką ofertę darmowych pozycji filmowych z najwyższej półki.

Wśród możliwości aplikacji znajdują się takie funkcje jak adaptive streaming, która optymalnie dostosuje strumieniowanie multimediów do naszego łącza, a także wybór pomiędzy oryginalną ścieżką dźwiękową a lektorem oraz możliwość oceniania filmów, dzięki czemu łatwo wybierzemy najpopularniejsze wśród użytkowników pozycje.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *