Menu Zamknij

Firma Epson wprowadza unowocześnioną platformę dla aplikacji POS na tablety

Firma Epson wprowadza na rynek nowe urządzenia z serii inteligentnych produktów TM-iHub. Pełnią one rolę koncentratora dla prostych w obsłudze, wykorzystywanych w punktach sprzedaży,  platform na tablety Dzięki nim urządzenia TM-T88V-iHub i TM-T70-iHub mogą drukować rachunki dla klientów bezpośrednio z tabletów i innych urządzeń mobilnych za pomocą przeglądarki WWW i sterować innymi urządzeniami peryferyjnymi terminalu POS, w tym skanerami kodów kreskowych czy urządzeniami fiskalnymi.

Epson_TM-T70-iHub_1Jest to druga generacja produktów z serii TM-i. W porównaniu z produktami TM-DT, które korzystają ze starszych aplikacji biznesowych, urządzenia z serii TM-iHub udostępniają platformę dla aplikacji POS na tablety.

Ta innowacyjna platforma wykorzystuje inteligentną technologię Epson ePOS umożliwiającą drukowanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego oraz dostęp do usług za pomocą przeglądarki bez konieczności instalowania sterowników. TM-iHub łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą najpopularniejszych przeglądarek obsługujących technologię HTML 5, takich jak Safari®, Chrome™ czy Internet Explorer®, oraz za pomocą standardowych przeglądarek na urządzeniach przenośnych z systemem Android.

TM-iHub to urządzenie proste w konfiguracji, idealnie nadające się do specjalistycznych sklepów i restauracji, które potrzebują aplikacji POS na tablety. Może sterować urządzeniami fiskalnymi oraz urządzeniami peryferyjnymi wejścia/wyjścia, takimi jak wyświetlacze, skanery kodów kreskowych czy klawiatury.

Modele TM-T88V-iHub i TM-T70-iHub wyposażone są w technologię Communication Box. Ta najnowsza technologia umożliwia łatwą konfigurację dodatkowych urządzeń przenośnych w zakresie importu i eksportu danych. Tablety mogą ponadto służyć kierownikom do zarządzania treścią, kontaktu z klientem czy podejmowania inicjatyw marketingowych.

TM-T70-iHub ma obudowę chroniącą przed zalaniem, a dzięki przedniemu mechanizmowi ładowania papieru oraz obsłudze drukarki od przodu urządzenie to można zamontować pod ladą. TM-T88V-iHub umożliwia natomiast drukowanie w skali szarości. Oba modele mają takie same funkcje inteligentne i są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Epson_TM-T88V-iHub_1 „Produkty z serii TM-iHub to unowocześniona wersja urządzeń TM-i pierwszej generacji. Dzięki najnowszej technologii Communication Box i możliwości sterowania urządzeniami peryferyjnymi wejścia i wyjścia TM-iHub stanowi idealne połączenie rozwiązania na tablety wykorzystywanego w punktach sprzedaży z zaawansowaną technologią” — mówi Grzegorz Moch, menedżer w polski oddziale Epson Europe

Wprowadzenie na rynek urządzeń TM-iHub umacnia pozycję firmy Epson jako wiodącego dostawcy nowoczesnych systemów dla punktów sprzedaży. Ponadto założona została społeczność niezależnych producentów oprogramowania (ISV), która ma wspierać rozwój inteligentnych urządzeń z serii TM. Więcej informacji na temat oprogramowania przetestowanego za pomocą inteligentnych urządzeń z serii TM na stronie www.epson.pl/isv.

 

Urządzenia TM-T70-iHub i TM-T88V-iHub są dostępne od września.

 

Najważniejsze cechy TM-T70-iHub TM-T88V-iHub
Sterowanie wybranymi urządzeniami interfejsu HID, takimi jak wyświetlacze, czytniki kodów kreskowych czy klawiatury.  +  +
Technologia ePOS  + +
Konfiguracja dodatkowych urządzeń mobilnych w zakresie importu i eksportu danych.  + +
Drukowanie rachunków bezpośrednio z tabletów i innych urządzeń przenośnych  + +
Bezpośrednie połączenie z przeglądarkami obsługującymi technologię HTML 5  + +
Rozpoznawanie wszystkich popularnych funkcji ESC/POS przesyłanych w formie komend XML + +
Drukowanie z każdej sieci (lokalnej i Internetu) + +
Możliwy montaż pod ladą +
Obudowa odporna na zalanie +
Drukowanie w szarości +

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *