Menu Zamknij

Pągowski w kreacji dla programu UPC Biznes – THINK BIG

Organizowany przez UPC Biznes konkurs dla małych przedsiębiorców z globalnymi ambicjami – THINK BIG – stał się inspiracją dla polskiego artysty grafika – Andrzeja Pągowskiego. Przygotowana przez niego kreacja jest artystycznym wyrazem idei programu i zostanie wykorzystana w jego kolejnych odsłonach.Druga edycja THINK BIG ruszyła tydzień temu, jej finał zaplanowany jest na styczeń 2015.

PagowskiNa okoliczność II edycji  THINK BIG Andrzej Pągowski stworzył plakat, który ilustruje główne przesłanie programu – odwagę młodego przedsiębiorcy w łamaniu schematów i gotowych recept na biznes, która pozwala „myśleć big” i dzielić się pasją z otoczeniem. Na plakacie artysta charakterystyczną kreską, prosto i celnie prezentuje nieograniczone możliwości, jakie mogą otworzyć się przed tymi, którzy wcielą w życie hasło konkursu.

THINK BIG, czyli program dla małych firm z globalnymi ambicjami, zainicjowany przez UPC Biznes, skierowany jest do właścicieli mikro
i małych przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać swoją działalność w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania, a jednocześnie kreatywnie łączą swoje pasje z działalnością biznesową. Główną nagrodą w programie jest 40.000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy
i doświadczeń z mentorami sektora innowacyjnego biznesu. Hasło tegorocznej edycji brzmi „We share your passion for business”.

Andrzej Pągowski jest  autorem ponad 1200 plakatów wydanych drukiem od 1977 roku w Polsce i zagranicą, w tym plakatów do filmów m.in. Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, czy Martina Scorsese. O jego nieprzeciętności najlepiej świadczy międzynarodowa renoma, jaką cieszą się jego prace. Efekty twórczości były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach organizowanych przez magazyn „The Hollywood Reporter”. Ponadczasowe grafiki artysty można odnaleźć dziś w wielu galeriach i muzeach na całym świecie, które często decydują się na ekspozycję jego prac w żywej, miejskiej przestrzeni.
Andrzej Pągowski jest twórcą oprawy artystycznej programu i będzie także jednym z jurorów podczas gali finałowej THINK BIG w styczniu 2015.

Więcej informacji: WWW.thinkbig.upc.pl ; WWW.facebook.com/UPCBiznes

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *