Menu Zamknij

Virgin Mobile daje jeszcze więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO

Rewolucja w Virgin Mobile trwa! Od początku października operator wprowadza zmiany w ofercie #CHCĘ WSZYSTKO. Większy pakiet internetowy, niższe ceny, więcej darmowych minut i… zupełna nowość – aparaty telefoniczne. Od teraz #CHCĘWSZYSTKO ma nowy wymiar!

virOperator powiększa pakiety danych internetowych – nawet do 10 GB. 19 PLN, 29 PLN i 59 PLN to ceny zmodyfikowanych pakietów dostępnych w ramach oferty Virgin Mobile. Do tego dodaje coś, czego jeszcze nie było w ofercie. Kupując starter Klienci mogą także nabyć nowoczesne smartphony w korzystnych cenach.

– Słuchamy naszych Klientów i reagujemy na ich potrzeby. Wiemy, że cena jest jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze oferty. Jednak równie ważny jest pakiet oferowanych usług. Właśnie, dlatego oddajemy naszym Klientom ulepszone pakiety, z powiększonym dostępem danych internetowych i obniżoną ceną. Dodatkowo wprowadziliśmy coś, czego u nas jeszcze nie było – możliwość zakupu aparatu telefonu – mówi Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Zmieniona oferta daje użytkownikom możliwość korzystania z szybkiego internetu, w jakości LTE (w znacznie powiększonych pakietach danych), nielimitowane sms-y do wszystkich sieci, zwiększony pakiet bezpłatnych minut. Niezależnie od wybranego pakietu wszyscy klienci mają w dalszym ciągu darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu, Ask.fm.

Pakiety w ramach oferty „CHCĘ WSZYSTKO”:

  • 7 PLN – 250 MB Internetu, 20 minut do wszystkich sieci, 100 smsów do wszystkich sieci
  • 19 PLN – 2 GB Internetu, 100 minut do wszystkich sieci, nielimitowane smsy
  • 29 PLN – 4 GB Internetu, 300 minut do wszystkich sieci, nielimitowane smsy
  • 59 PLN – 10GB Internetu, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci

– Największą zmianą wprowadzoną do oferty, jest nowy pakiet za 19 PLN. Daje on możliwość nieograniczonego smsowania i swobodnego korzystania z internetu. Zwiększyliśmy też znacznie pakiety danych internetowych. Wiemy, że obecnie internet i portale społecznościowe to podstawa komunikacji naszych Klientów, czyli młodych ludzi w wieku 15-24 lata. Dlatego chcemy, aby nasza oferta była ich pierwszym wyborem – dodaje Marcin Wieczorkwski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *