Menu Zamknij

GAMDIAS EROS GHS2200 Wielokrotnie nagradzany gamingowy headset

GAMDIAS, firma produkująca profesjonalne akcesoria dla graczy, ogłosiła premierę zestawu słuchawkowego EROS GHS 2200. Headset jest wyposażony w 40mm głośniki z magnesem neodymowym zapewniającym czysty i głęboki dźwięk basów, sopranów i altów.

Gamdias Eros caloscWirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 sprawi, że gracz usłyszy kroki przeciwnika za swoimi plecami. Dzięki temu z łatwością zlokalizuje wrogów i zdąży uniknąć ich ataków bądź ukryć się i znienacka uderzyć. Wszystko to w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień, nawet w środku gamingowej akcji.

EROS GHS2200 posiada wygodny system zdalnego sterowania wbudowanego w kabel. Ma on zastosowanie wtedy, kiedy nie można sterować dźwiękiem za pomocą oprogramowania dostępnego z poziomu aplikacji. Za jego pomocą można np. szybko podnieść głośność, kiedy wypowiadane są kwestie lub obniżyć, kiedy gracz jest w ogniu walki i chce ochronić swoje uszy.

Dla prawdziwych graczy liczy się też wygoda użytkowania. Wysokiej jakości poduszki gwarantują komfort użytkowania nawet przez dłuższy czas, jednocześnie skutecznie izolując od dźwięków otoczenia. Dziewięć poziomów wysokości pałąku i obracany wysięgnik mikrofonu pozwoli na ułożenie wszystkich elementów słuchawek w wygodnej pozycji.

EROS GHS2200 jest już dostępny w sklepach, a jego cena wynosi 249 zł.

SPECYFIKACJA
Długość kabla 3.0m
Wymiary 232 x 100 x 216 mm
Zakres częstotliwości 20 ~ 20KHz
Typ podłączenia Pozłacana wtyczka USB
Czułość 100 dB + / – 3 dB at 1 kHz
Impedancja 32 Ohm + / ​​- 15%
Średnica głośników 40mm
Magnes NdFeB
Membrana PET+PEN
Rozmiar mikrofonu 6.0 * 5.0mm
Czułość mikrofonu -54 + / – 3 dB

Po więcej informacji na temat słuchawek EROS zajrzyj na stronę:

http://www.gamdias.com/en/p/erosghs2200u/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *