Menu Zamknij

Precyzyjny zestaw z wodoodporną klawiaturą 

SlimStar 8000 ME to zestaw składający się z bezprzewodowej klawiatury i myszy. Klawiatura odporna jest na zachlapania, więc przypadkowy kontakt z kawą czy sokiem jej nie zaszkodzi.

Genius_zestaw_SlimStar_8000ME_03Oba urządzenia są bezprzewodowe i działają w paśmie 2,4 GHz. Korzystają także z jednego, miniaturowego odbiornika USB, zapewniającego zasięg do 10 metrów.

Ergonomiczny kształt obudowy klawiatury z regulowaną wysokością oraz klawisze o niskim skoku zapewniają wysoki komfort pracy. Napisy na klawiaturze zostały nadrukowane laserowo, dzięki czemu są dużo lepiej widoczne oraz o wiele bardziej odporne na ścieranie. Klawiatura posiada dodatkowe klawisze funkcyjne do regulacji głośności. Ponadto, zabezpieczona jest przed przypadkowym zalaniem.

Mysz wchodzącą w skład zestawu SlimStar 8000 ME wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI, który zapewni precyzyjne odwzorowanie ruchów ręki. Symetryczna budowa myszki umożliwia pracę lewo- i praworęcznym użytkownikom.

W zestawie znajdziemy także miniaturowy odbiornik, baterie do zasilania myszki i klawiatury oraz instrukcję obsługi.

Produkt jest dostępny na polskim rynku i posiada 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena detaliczna zestawu Genius SlimStar 8000 ME wynosi 49 zł brutto.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *