Menu Zamknij

Vectra jako pierwsza na polskim rynku udostępnia PlayStation®Plus swoim internetowym Abonentom

Vectra przygotowała swoim Abonentom unikalną ofertę, która wyróżnia operatora na tle konkurencji. Dzięki niej, w ramach umowy abonamentowej na superszybki pakiet internetowy, Klient otrzymuje subskrypcję usługi PlayStation®Plus (PS Plus) do wykorzystania na konsolach PlayStation (PS4™, PS3™ i PS Vita). Ta wyjątkowa oferta skierowana jest szczególnie do wymagającej grupy graczy. Nawiązanie przez Sony Computer Entertainment Polska współpracy z Vectrą jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług przez operatora, spełniających najwyższe kryteria globalnej i cenionej marki.

vectraVectra jako jedyny operator uzupełnia swoją ofertę internetu stacjonarnego o usługę, która pozwala na pełne wykorzystanie superszybkiej prędkości. Nowy produkt skierowany jest zarówno do nowych, jak i obecnych Abonentów Vectry, którzy w okresie trwania promocji zdecydują się na podpisanie umowy z dwuletnim okresem zobowiązania na pakiet internetu stacjonarnego 100 lub 150 Mb/s. Dzięki nowej propozycji od Vectry gracze otrzymują dodatkowo subskrypcję usługi PS Plus na czas promocji. To jedyna tak wyjątkowa oferta na rynku.

„Vectra jako jedyna na polskim rynku przygotowała swoim Abonentom wyjątkową ofertę internetową, skierowaną do wymagającej grupy graczy. Wysoka prędkość pobierania i wysyłania danych to idealne „środowisko” dla tych, którzy pasjonują się rywalizacją w sieci. Usługa PlayStation®Plus w połączeniu z superszybkim Internetem od Vectry to dla Internautów same korzyści. Prawo do pobrania dwóch gier co miesiąc na PS3, PS4 i PS Vita, tryb online dla posiadaczy PS4, a także ekskluzywne rabaty i dodatki, w ramach abonamentu, czyni ofertę Vectry idealną na rosnącym rynku użytkowników systemów PlayStation”– powiedział Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej.

Unikalna usługa Vectry to wyjątkowa i jedyna na polskim rynku tak skonstruowana propozycja, skierowana przede wszystkim do Internautów, którzy pasjonują się grami na konsole PlayStation. Nawiązanie przez Sony Computer Entertainment Polska współpracy z Vectrą świadczy o tym, że operator spełnia najwyższe wymagania partnera biznesowego.

„Reakcje polskiej społeczności graczy od wprowadzania systemu PlayStation®4 są oszałamiające i jesteśmy zaszczyceni faktem, że mamy w Polsce coraz więcej użytkowników PS4. Chcemy spełniać potrzeby naszych Klientów, a także nieustannie zaskakiwać graczy, którzy teraz dzięki superszybkiemu Internetowi od Vectry wraz z dostępem do PS Plus na dwa lata mogą czerpać z grania jeszcze więcej przyjemności i nowych doświadczeń” – powiedział Stefan Nabiałczyk, Senior Product Manager Sony Computer Entertainment Polska.

Nowa oferta pakietów internetowych Vectry

1

Czym jest PlayStation®Plus

To usługa subskrypcyjna, która co miesiąc zapewnia użytkownikom dostęp do najlepiej ocenianych gier[1] na PlayStation®4, PlayStation®3 i PlayStation®Vita. Oprócz dostępu do sieciowej rozgrywki dla wielu osób na PS4, członkowie PS Plus mogą pobrać miesięcznie po dwie gry na PS4™, PS3™ i PS Vita, w które mogą grać tak długo, jak długo są członkami PS Plus. Do tego mogą skorzystać z rabatów w PlayStation®Store, zyskać dostęp do zapisu danych gier w chmurze i nie tylko. Członkostwo w PS Plus obejmuje PS4, PS3 i PS Vita i kosztuje 195 zł na 12 miesięcy, 59 zł na 3 miesiące lub 27 zł na miesiąc (ceny z PS Store).

Ważne jest to, że aby w pełni wykorzystać konsolę do grania poza samym posiadaniem urządzenia należy korzystać z szybkiego Internetu, mieć dostęp do gier oraz funkcjonalność pozwalającą na grę w trybie multiplayer. Oferta od Vectry zapewnia wszystkie te elementy, a co więcej robi to w cenie jednej usługi internetowej.

Aby skorzystać z promocji oferującej subskrypcję PlayStation®Plus na dwa lata należy podpisać umowę na nową usługę Vectry, a następnie skontaktować się z telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 601 601 601 w celu uzyskania szczegółów aktywacji.

Więcej informacji o usłudze PlayStation®Plus na stronie internetowej: http://pl.playstation.com/playstationplus/

[1]Najwyżej oceniane wg rankingu Metacritic (min. 70)

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *