Menu Zamknij

#PEŁENLUZ za 5 PLN od Virgin Mobile

Virgin Mobile znowu zaskakuje! Operator przygotował specjalną promocję dla Klientów. Doładowując konto za minimum 5 PLN użytkownicy mogą cieszyć się zupełnie za darmo atrakcyjnym pakietem i korzystać z telefonu praktycznie bez ograniczeń.

Do końca roku Virgin Mobile oferuje swoim Klientom promocyjną ofertę. Kupując starter i doładowując konto za min. 5 PLN otrzymają specjalny pakiet ważny przez kolejnych 30 dni. Do wykorzystania jest 2 GB Internetu, nielimitowane smsy i 100 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo użytkownicy mają możliwość korzystania z darmowych aplikacji. Używając Facebook’a, Facebook Massengera, Twittera, Ask.FM i Gadu Gadu dane internetowe nie są odliczane od posiadanego pakietu. W promocyjnym pakiecie użytkownicy dostają usługi na stałe dostępne w ofercie #PEŁENLUZ.

Promocja Virgin Mobile_PELENLUZ za 5 PLN

– Jestem przekonany, że taka promocja spotka się z dużym zainteresowaniem młodych ludzi, czyli naszych użytkowników. Jest to atrakcyjny pakiet, dostępny za symboliczną opłatę a dający możliwość swobodnego korzystania z telefonu i internetu – mówi Marcin Wieczorkowski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska.

Nowa promocja będzie miała silne wsparcie reklamowe, w postaci spotów w TV, radiu oraz w działaniach onlinie i outdoor.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *