Menu Zamknij

Nowy tablet Qualcore 7020 3G od Overmax

Overmax Polska rozszerza linię tabletów Qualcore o nowy model z 7” ekranem. Qualcore 7020 3G jest idealnym rozwinięciem linii dla użytkowników, którzy nie mogą rozstać się z pocztą czy komunikatorami dzięki wbudowanemu 3G.

Zasięg nielimitowanych możliwości

OV-Qualcore70203G_układ1iQualcore 7020 3G to pierwszy tablet z linii Qualcore z wbudowanym modemem 3G, co gwarantuje wygodny, szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu gdziekolwiek jesteś. Nowy Android 4.4 zapewnia sprawne działanie urządzenia, a dzięki GPS oraz DualSim można nie tylko korzystać z nawigacji, ale też używać dwóch kart SIM jednocześnie. W domu czy w podróży – pozostań w kontakcie!

Komunikacja bez ograniczeń

Odbieranie maili, prowadzenie wideo rozmów, ściąganie filmów i muzyki, czy granie w gry online jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Modem 3G zapewnia bezprzewodowe łączenie się z Internetem w każdym miejscu. Dzięki 7’’ ekranowi korzystanie z tabletu jest niezwykle poręczne, co sprawia, że z łatwością można korzystać z niego również jak ze smartfona. Tablet idealnie sprawdza się również podczas korzystania z komunikatorów.

Więcej niż tablet

Wyruszasz w trasę? Qualcore 7020 3G posiada GPS oraz preinstalowaną nawigację Aponia, dzięki którym już nigdy nie zboczysz z obranego kursu. A jeśli podróż okaże się nużąca, można zamienić swój tablet w mobilne centrum rozrywki i korzystać z niego, jak z komputera. Złącze OTG umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń, jak zewnętrznego twardego dysku, pamięci przenośnej, klawiatury czy myszki.

Pakiet na start

Tablet zapakowano w elegancką, metalową obudowę w kolorze czarnym oraz zaopatrzono w szereg użytecznych aplikacji.

Wśród preinstalowanych aplikacji znajdziesz m.in.: Avast, Coigdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG, Radio, Interia, Kingsoft Office, Onet, Yanosik, Wikipedia i wiele innych.

Produkt jest dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 289,00 zł.

Specyfikacja:

System:                   Android 4.4

Ekran:                     7”

Rozdzielczość:      1024 x 600 px

Procesor:                Dual Core Cortex A7 2 x 1.2 Ghz

Chipset:                  MTK8312

RAM:                       1 GB
Pamięć wbudowana: 8 GB

2 Kamery:               przednia: 0,3Mpix, tylnia: 2Mpix

MicroUSB

MiniJack

GPS

Bluetooth

WIFI 802.11b/g/n

MicroSD do 32 GB

Bateria 2500 mAh

Modem 3G

DualSim

OTG

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *