Menu Zamknij

Naucz się podstaw fotografii od najlepszych!

Jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować? Wreszcie… jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę? National Geographic i Samsung prezentują bezpłatną mobilną aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki.

03_lista_aFOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Został on stworzony we współpracy z firmą Samsung, producentem wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX. Aplikacja to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne są już dwa) – co czwartek udostępniany będzie kolejny. Lekcje prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska – Wojciecha Franusa. Każdy z odcinków wzbogacony jest filmami wideo, które krok po kroku wprowadzają w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu i przejść do kolejnej lekcji. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

Aplikacja FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska. National Geographic uczy jak robić idealne zdjęcia, natomiast Samsung oferuje aparaty, dzięki którym nawet początkujący będą w stanie zrobić doskonałe fotografie – dodaje.

Aplikacja FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC otrzymała certyfikat w GALAXY Apps i jest dostępna za darmo na telefony z systemem Android m. in. w sklepie Samsung Apps: http://apps.samsung.com/venus/appquery/appDetail.as?COUNTRY_CODE=POL&appId=com.adumamobile.fotong

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *