Menu Zamknij

Op3n Dott – otwórz się na multimedia

Tesco zaprezentowało nową markę nowoczesnych urządzeń przenośnych Op3n Dott, produkowanych na wyłączność sieci. W rodzinie produktów znajdziemy tablet, smartfon i sportową opaskę fitness. Nowe urządzenia łączą w sobie nowoczesny wygląd, wysoką wydajność, łatwość obsługi oraz przystępne ceny. Wszystkie produkty dostępne są w hipermarketach Tesco od 6 listopada.

Tesco zapewnia, że Op3n Dott to odpowiedź na oczekiwania polskich klientów, którzy cenią jakość, wygodę i funkcjonalność, ale nie chcą przepłacać, gdy decydują się na zakup produktów z segmentu nowych technologii. Dowodem na tę tezę ma być specyfikacja produktów i atrakcyjna cena – smartfona kupimy za 399 zł, taka sama jest też cena tabletu. Z kolei opaska sportowa to wydatek rzędu 249 zł. Op3n Dott to także możliwość personalizacji – opaski dostępne są w 8 kolorach, zaś wybierający jedną z 2 wersji kolorystycznych tableta, będą mogli dodatkowo zakupić etui dostępne w 4 kolorach. W ofercie znajdą się także bezprzewodowe słuchawki.

6

Co znajdziemy pod obudową urządzeń? Nowy tablet to 7,85-calowy ekran IPS i procesor Dual Core Intel® Atom™. Z kolei smartfon Op3n Dott z 4,5-calowym ekranem został wyposażony w mocny procesor 1,3 GHz Quad Core oraz 2 aparaty – 5 mpx z tyłu i 2 mpx z przodu. Dzięki możliwości zamontowania 2 kart sim, możemy zapomnieć o noszeniu przy sobie dodatkowego telefonu.

Oba urządzenia korzystają z systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat. Oznacza to, że wybierając produkty Op3n Dott będziemy korzystali z jednego z najpopularniejszych systemów w Polsce, który daje dostęp do tysięcy różnorodnych aplikacji. Dzięki szybkim procesorom możemy wygodnie przeglądać serwisy internetowe, korzystać z gier czy czytać elektroniczne wydania książek. Duże ekrany to wygoda dla fanów filmów, zdjęć i gier, z kolei podwójne kamery sprawiają, że urządzania świetnie sprawdzają się przy rozmowach wideo i przy wykonywaniu wysokiej jakości zdjęć czy filmów.

Dla wygody nowych użytkowników tablety i telefony zostały wyposażone w aplikacje dające dostęp do szerokiej bazy filmów, książek i serwisów internetowych. Każdy z tabletów został również wyposażony w darmowy 3-miesięczny dostęp do chmury, gdzie można przechowywać pliki.

Nowoczesne technologie pełną coraz ważniejszą rolę w codziennym życiu naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy ofertę urządzeń, które są łatwe w użyciu, mają bardzo dobre parametry i są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach – mówi Tomasz Nowak, który kieruje działem zakupów artykułów przemysłowych w Tesco. Przy tworzeniu produktów linii Op3n Dott, współpracowaliśmy ze światowymi markami, jak Intel i Google. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że nasi klienci dostają wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach – dodaje Nowak.

Tablet, smartfon i akcesoria Op3n Dott dostępne są w hipermarketach Tesco od 6 listopada.

Specyfikacje:

Tablet:

Procesor : Intel® Atom™ Z2520 1,2 GHz

Google approved

Ekran 7.85” IPS

Dysk twardy 8GB

1GB RAM

Aparat 5mpx

Aparat przedni 2mpx

Smartfon:

Procesor Quad Core

Google approved

Ekran 4.5” QHD IPS

Dysk twardy 8GB

1GB RAM

Aparat 5mpx

Aparat przedni 2mpx

Opaska Fitness Band:

Monitorowanie posiłków

Monitorowanie aktywności fizycznej

Monitorowanie snu

Ustawienia celów treningowych

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *