Menu Zamknij

Satysfakcja jest pewna z Mio

Ruszyła jesienno-ziomowa promocja wideorejestratorów Mio MiVue. Każdy, kto zdecyduje się na zakup urządzenia tej marki, będzie uprawniony do udziału w programie Satysfakcja Gwarantowana. Jeżeli urządzenie nie zaspokoi potrzeb użytkownika, będzie mógł zwrócić je do sklepu, w którym dokonał zakupu i otrzyma zwrot pieniędzy.

facebook_coverPostaw na jakość

Dzięki tej ofercie wszyscy kierowcy zainteresowani wideorejestratorami jazdy mogą sprawdzić, że warto stawiać na technologie wysokiej jakości. Marka Mio oferuje rozwiązania zapewniające sprawne funkcjonowanie urządzenia przez długi czas, kiedy z kolei zakup taniej kamery może szybko wymagać ponownego zakupu, kiedy kamera się zepsuje, bądź co gorsza nagranie z wypadku okaże się zbyt słabej jakości, by udowodnić niewinność posiadacza kamery.

Możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni od daty zakupu gwarantuje również, że klient będzie mógł osobiście zapoznać się ze wszystkimi rozwiązaniami wprowadzonymi w kamerach MiVue serii 500, a także serii 300. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym przez ten czas można sprawdzić jak wideorejestrator sprawdza się w wymagających warunkach: przy słabym oświetleniu, w nocy, przy deszczowej pogodzie, czy podczas opadów śniegu.

To wszystko pozwoli osobom nieprzekonanym osobiście sprawdzić, że wideorejestrator to więcej niż tylko gadżet i warto sięgnąć po kamery Mio MiVue, których optyka wyznacza standardy na rynku DVRów.

Warunki udziału w promocji

Jeśli z jakichś przyczyn klient nie będzie zadowolony ze swojego nowego wideorejestratora Mio, może dokonać zwrotu w ciągu 30 dni od daty zakupu. W przypadku promocji Satysfakcja Gwarantowana Mio, warunkiem jest zwrot kompletnego produktu bez uszkodzeń, wraz z dowodem zakupu oraz wydrukowanym i podpisanym formularzem zwrotu.

Promocja obejmuje wideorejestratory Mio MiVue dostępne w sprzedaży u partnerów marki. Akcja trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2014, lub do wyczerpania puli urządzeń promocyjnych. Wszystkie szczegóły promocji oraz formularz zwrotu dostępne są pod adresem: http://kamerymio.pl/sg/

Mio MiVue

Kamery Mio MiVue z serii 500 to już druga generacja wideorejestratorów tej marki. Urządzenia te oferują wysoką jakość rejestrowanych filmów i łatwość obsługi. Wyposażone są w trzyosiowy czujnik wstrząsów, który umożliwia późniejsze odczytanie z diagramu falowego kierunku poruszania się pojazdu, a także wstrząsów, które na niego oddziaływały. Czujnik ruchu może rejestrować zdarzenia nawet wtedy, kiedy kierowca zostawi samochód na parkingu, a tryb aparatu fotograficznego pozwala na zbieranie dowodów z miejsca wypadku lub też dokumentowanie ciekawych wydarzeń z podróży.

Modele wyposażone w moduł GPS i bazę fotoradarów sygnalizują kierowcy zbliżanie się do punktu kontroli prędkości, a także przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości na danym odcinku drogi.

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

Właściciel marki Mio udostępnił dwie aktualizację dla nawigacji rowerowych Cyclo. Zaktualizowano oprogramowania do wersji 4.0, która wprowadza wiele nowych i unikalnych na rynku rozwiązań. Druga aktualizacja daje możliwość eksportu danych z aplikacji Mio Share do Trainingpeaks. To pozwala użytkownikom na jeszcze lepszą analizę treningów użytkownikom Mio Cyclo.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *