Menu Zamknij

ASUS wyróżniony siedmioma nagrodami CES Innovation 2015

Podczas tegorocznej edycji CES 2015, ASUS został nagrodzony siedmioma wyróżnieniami CES Innovation 2015. Nagrodami tymi wyróżnia się produkty odznaczające się innowacyjnością technologiczną i nietuzinkowym wzornictwem. Zdobywcami nagród są: ZenBook NX500, ZenBook UX305, kompaktowy laptop 2w1 Transformer Book T300 Chi, zaawansowany komputer wielkości konsoli ROG GR8, monitory z zakrzywionymi ekranami: LX321 oraz LX341 oraz wydajna jednostka stacjonarna ROG G20AJ.

2Imponująca liczba wyróżnień, podkreśla wysokie zaangażowanie firmy podczas opracowywania kolejnych produktów, które mają za zadanie trafić w gusta jak najszerszej grupy odbiorców. Przyznawane przez kapitułę CES są jednymi z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie elektroniki użytkowej. W skład jury CES wchodzą niezależni projektanci, inżynierowie i dziennikarze mediów branżowych.

ASUS ZenBook NX500

Nagrodzony ASUS ZenBook NX500 to ultraprzenośny komputer, który łączy w sobie doskonałe wzornictwo z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. NX500 został wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 4K/UHD (3840×2160 pikseli), który wykorzystuje technologię ASUS VisualMaster. Dzięki temu nowy ASUS ZenBook NX500 doskonale sprawdzi się we wszelkich zastosowaniach multimedialnych. Nowy NX500 jest napędzany przez czterordzeniowy procesor Intel Core i7 i wydajny układ graficzny NVIDIA GeForce GTX850 z 2GB pamięci.

ASUS ROG GR8

ASUS ROG GR8 to ultra kompaktowy komputer PC wielkości konsoli do gier. W niewielkiej, 2,5-litrowej obudowie swoje miejsce znalazł procesor Intel Core i7 wraz z układem graficznym NVIDIA GeForce GTX750Ti. GR8 – poza ergonomicznym, a zarazem designerskim wyglądem – charakteryzuje się bardzo dobrym systemem chłodzenia i łatwością rozbudowy urządzenia o dodatkowe komponenty. W zestawie z ROG GR8 otrzymujemy profesjonalną myszkę do gier oraz zaawansowaną klawiaturę.

ASUS Transformer Book T300 Chi

Wspierany przez wydajny procesor Intel Core M T300 Chi zapewnia wysoce komfortowe użytkowanie podczas codziennej pracy. Sprawdzi się zarówno podczas rozrywki, oglądania filmów i grania, jak i w pracy biurowej. Co więcej, energooszczędność sprawia, że urządzenie jest w stanie wytrzymać cały dzień intensywnej pracy na jednym ładowaniu baterii, bez widocznej utraty wydajności. Dużą rolę odgrywa także zaawansowana konstrukcja urządzenia, pozwalająca na skuteczne oprowadzanie ciepła bez wykorzystania jakichkolwiek wentylatorów. Dzięki temu, urządzenie jest niezwykle ciche, a zarazem cechuje się wyższą wydajnością niż inne dostępne na rynku produkty z Intel Core M na pokładzie. T300 Chi wyposażony jest w 12,5-calowy w wyświetlacz IPS o rozdzielczości WQHD, który dzięki technologii ASUS TruVivid podnosi zarówno maksymalną jasność samego ekranu, jak i jakość wyświetlanego obrazu oraz zwiększa kąty widzenia.

ASUS ZenBook UX305

ASUS ZenBook UX305 to starannie zaprojektowany ultrabook, w całości wykonany z doskonałej jakości aluminium. Dzięki temu, mierzący zaledwie 12.3mm UX305 jest obecnie najsmuklejszym na świecie notebookiem z 13,3-calowyem ekranem QHD ZenBook UX305 łączy elegancki design z wysoką wydajnością komponentów najwyższej klasy. Laptop został wyposażony w wydajny procesor Intel Core M i szybki dysk SSD o pojemności do 256GB.

ASUS ROG20

ASUS ROG20 jest najwydajniejszą i najpotężniejszą na świecie jednostką stacjonarną do gier. W imponującej 12,5-litrowej obudowie zamknięto procesor Intel Core i7 i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX980, wspieraną przez dużą ilość RAMu. W celu zapewnienia maksymalnej wydajności nawet przy dużym obciążeniu i długotrwałej rozgrywce, ASUS ROG20 wyposażono w pionierski system chłodzenia, złożony z systemu kanałów odprowadzających ciepło na zewnątrz konstrukcji.

Nagrodzone zostały również dwa monitory: ASUS LX321 oraz ASUS LX341.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *