Menu Zamknij

Xerox doceniony przez PC World

Wydajność, jakość, koszty eksploatacji i opłacalność te cechy wyróżniły produkty Xerox na tle konkurencji w rankingu PC World.

WorkCentre 3225Produkt Roku 2014

Bardzo dobrze wyposażone i jednocześnie jedno z najwydajniejszych urządzeń wielofunkcyjnych jakie redakcja miała okazję testować w 2014 roku. Tak magazyn PC World ocenił, nadając najważniejszy tytuł „Produkt Roku 2014” urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 3325, które zapewnia wysoką wydajność połączoną z zaletami najnowocześniejszych technologii oraz zaawansowane narzędzia związane z produktywnością, zaprojektowane tak, aby umożliwić wykonywanie codziennych czynności biurowych wydajniej niż dotychczas. Ponadto eksperci zwrócili uwagę na niski koszt oraz prostą obsługę.

Wydajność i opłacalność

Na tym nie koniec wyróżnień dla produktów Xerox. Najlepsza w klasie prędkość wydruku, rozdzielczość oraz pojemność papieru ułatwiająca szybkie tworzenie profesjonalnych dokumentów zapewniły WorkCentre 3615DN tytuł „Najlepsza wydajność”. Dzięki funkcji kopiowania, drukowania, skanowania, wysyłania wiadomości e-mail oraz faksów urządzenie pozwala na optymalizację pracy w wymagającym środowisku druku oraz wpływa korzystnie na workflow.

Ponadto redakcja przyznała WorkCentre 3225 tytuł „Najlepsza opłacalność” doceniając dobrą korelację między ceną i możliwościami urządzenia. Zwrócono uwagę na bardzo szybką pracę drukarki, która umożliwia wydruk pierwszej strony w ciągu 7 sekund, a 100 stron w niecałe 4 minuty. Co więcej obsługa jest bardzo łatwa dzięki m.in. oprogramowaniu w polskiej wersji językowej.

Redakcja magazynu PC World każdego roku wyróżnia najlepsze, najciekawsze i najbardziej wartościowe produkty wprowadzone na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy. Wyróżnienie „Produkt Roku” przyznawane jest zarówno produktom sprzętowym, jak i oprogramowaniu, technologii i trendom.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *