Menu Zamknij

Nowa generacja nawigacji dla ciężarówek: Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570.  

Garmin prezentuje nowe nawigacje dla kierowców samochodów ciężarowych: dēzl™ 770 i dēzl™ 570. Urządzenia wyposażone zostały w bezterminowe aktualizacje map1 i informacji drogowych2 oraz funkcję wyznaczania trasy z  uwzględnieniem wymiarów i ładowności pojazdu3. Usługa Garmin Traffic przekazuje ostrzeżenia drogowe, a dzięki bazie danych Foursquare nawigacja wskazuje punkty POI dostosowane do potrzeb kierowców samochodów ciężarowych.

Garmin_dezl770_1_minZobacz więcej, usłysz lepiej

Urządzenia dēzl™ 770 i dēzl™ 570  pokazują informacje na 7 i 5-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions™ za pomocą komunikatów głosowych prowadzi niczym zaufany pilot. Korzysta z oznaczeń nazw ulic i posługuje się charakterystycznymi punktami orientacyjnymi (budynki, sygnalizacja świetlna). Aplikacja Foursquare wskazuje nowe, popularne restauracje, sklepy i inne lokalizacje polecane przez kierowców samochodów ciężarowych.

Garmin_dezl770_minNiestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (wysokość, masa, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu3.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja cyfrowej usługi unikania utrudnień drogowych

Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic pomaga sprawniej poruszać się na drodze unikając utrudnień w ruchu. Mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są przedstawiane w formie wizualnej i głosowej.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570  wyposażone są w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniami dēzl™ 770 i dēzl™ 570  a kompatybilnym smartfonem. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu5 i udostępniać informacje.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live6, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu lub pogodzie, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji.

Bezprzewodowa kamera cofania

Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570  współpracują z  bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym.

Zgodność z Bluetooth®

Technologia Bluetooth®  umożliwia korzystanie z nawigacji dēzl™ jak z zestawu głośnomówiącego, a model  dēzl™ 770 współpracuje również z zestawem słuchawkowym Bluetooth.

Urządzenia Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570  pojawią się w sprzedaży na polskim rynku w I kwartale 2015 r.

Sugerowana cena detaliczna dēzl™ 570: 379 euro

Sugerowana cena detaliczna dēzl™ 770: 459 euro

Więcej informacji na temat urządzeń Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570  i innych nawigacji do samochodów ciężarowych marki Garmin znaleźć można na stronie:  http://bit.ly/1BTcgWJ

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *