Menu Zamknij

System FRITZ!OS 6.20 dla wszystkich aktualnie oferowanych routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater dostępny od ręki

Nowa wersja FRITZ!OS 6.20 jest już dostępna dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater. Routery FRITZ!Box do obsługi łączy DSL i LTE oferują więcej, dzięki innowacjom i ulepszeniom bezprzewodowego LAN-u, funkcjom magazynu sieciowego NAS i Smart Home oraz automatycznym aktualizacjom. FRITZ!OS 6.20 oferuje całą masę nowych funkcji również wszystkim wzmacniaczom sygnału FRITZ!WLAN Repeater, włączając w to szybki dostęp do bezprzewodowej sieci dla gości, łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania. Więcej informacji na temat najnowszej wersji oprogramowania systemowego FRITZ!OS można znaleźć na stronie pl.avm.de/FritzOS.

FRITZ!OS 6.20 für alle ModelleNowa wersja systemu FRITZ!OS 6.20 teraz także dla wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater

Dzięki nowej wersji FRITZ!OS 6.20 wzmacniacze sygnału FRITZ!WLAN Repeater 300E, 310, 450E i 1750E produkcji AVM zyskują jeszcze większą wydajność i opcjonalną funkcję automatycznych aktualizacji. Adaptery FRITZ!Powerline 540E wyposażone w bezprzewodowy LAN także oferują więcej, dzięki nowej wersji oprogramowania 6.20. Gościnny dostęp do sieci bezprzewodowej działa teraz również za pośrednictwem repeaterów, a konfiguracja połączenia wymaga jedynie naciśnięcia jedgnego przycisku (WPS, Wi-Fi Protected Setup) W ramach FRITZ!OS 6.20 zoptymalizowano także konfigurację pod kątem współpracy ze smartfonami i tabletami. Ustawienie i zarządzanie harmonogramem bezprzewodowej sieci LAN jest teraz jeszcze łatwiejsze, a wszystkie ważne informacje o konfiguracji urządzenia i prędkości działania są przejrzyste i łatwo dostępne.

Przegląd najważniejszych funkcji FRITZ!OS 6.20

Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Bogactwo innowacji i ulepszeń, dotyczących takich funkcji i technologii, jak bezprzewodowy LAN, DECT, sieciowe magazyny danych (NAS), inteligentny dom (Smart Home) i ochrona rodzicielska, które składają się na zwiększoną przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki FRITZ!OS monitorowanie sieci bezprzewodowej przez użytkowników jest łatwiejsze: Zbiorcza strona funkcji bezpieczeństwa zawiera przegląd wszystkich urządzeń bezprzewodowych, a strona startowa prezentuje nazwę sieci radiowej. W tym samym miejscu, za pomocą kliknięcia, konfiguruje się również dostęp gościnny. Dzięki temu, szybka konfiguracja prywatnego hotspota dla gości nie przedstawia żadnego problemu. Za sprawą nowej opcji w ustawieniach kontroli rodzicielskiej, bezprzewodowy dostęp dla gości nie może być wykorzystany w celu obejścia ograniczeń dostępu. Nowy podgląd funkcji związanych z bezpieczeństwem daje jasny obraz sytuacji w sieci: Na stronie tej, ustawienia bezpieczeństwa i związane z nim informacje są przejrzyście przedstawione i uwzględniają np. listę portów otwartych dla połączeń z Internetu i w kierunku przeciwnym. Wraz z FRITZ!OS 6.20 AVM po raz pierwszy oferuje funkcję automatycznych aktualizacji. Użytkownicy mogą teraz wybrać jeden z kilku sposobów pobierania nowych wersji FRITZ!OS. Wyższy poziom zabezpieczeń w dostępie przez protokół HTTPS jest zapewniony dzięki najnowszej wersji algorytmu szyfrowania – TLS 1.2. Użytkownicy funkcji FRITZ!NAS mogą teraz korzystać z przeglądarkowego odtwarzacza multimediów oraz nowych funkcji związanych z przechowywanymi na serwerze NAS plikami. FRITZ!OS 6.20 zawiera rozbudowane funkcje Smart Home, które zamieniają inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 w sensory temperatury.

Aktualizacja FRITZ!OS – szybko i bezproblemowo

Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne od ręki dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Aby zaktualizować system, należy tylko wpisać w przeglądarce internetowej adres „fritz.box” i kliknąć link kreatora aktualizacji Update Wizard. Instalacja nowej wersji FRITZ!OS wymaga jedynie dwóch kliknięć. Więcej informacji o systemie FRITZ!OS 6.20, można znaleźć na stronie avm.de/fritzOS. Aktualizacje dla routerów FRITZ!Box przeznaczonych do pracy w sieciach kablowych, są zapewniane przez operatorów tych sieci. Użytkownicy wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater mogą dokonać aktualizacji oprogramowania wprost z poziomu interfejsu konfiguracyjnego, dostępnego pod adresem „http://fritz.repeater”.

Nowe kanały informacyjne FRITZ! dla polskich użytkowników

AVM oprócz wprowadzania na polski rynek nowych produktów rozwija także swoje kanały informacyjne na YouTube, Google + oraz od tego roku na Facebook, za pośrednictwem których polscy użytkownicy mogą dowiadywać się o nowościach produktowych, aktualizacjach i nowych funkcjach.

Więcej informacji o rozwiązaniach FRITZ! można znaleźć na http://pl.avm.de/.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *