Menu Zamknij

Projektor Casio XJ-V1 – rewolucyjny i w dobrej cenie

Casio XJ-V1 jest efektem przezwyciężenia kilku technicznych przeszkód, które pomogły osiągnąć 2700 ANSI lumenów jasności w projektorze w rewolucyjnej technologii LASER&LED w połączeniu z przystępną ceną na poziomie 2800 zł brutto. Podstawową zaletą wszystkich projektorów Casio jest zastąpienie tradycyjnej lampy wyładowczej nowym, ekologicznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem opartym na diodach LED i laserze.

Casio_XJ-V1_LW 2010 pojawił się pierwszy projektor CASIO wykorzystujący bezrtęciowe źródło światła i oferujący wysoką jasność. Jednak istotną barierą w dostępności tego produktu okazała się cena. Casio XJ-V1 jest pierwszym z serii urządzeń adresowanym dla edukacji i biznesu w bardzo przystępnej cenie. Jest łatwy w montażu i gotowy do pracy natychmiast po zakupie.

Unikalne zalety LASER&LED sprawiają, że projektora można używać przez 20 000 godzin bez konieczności wymiany źródła światła. Dodatkowo diody LED – w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp – nie tracą szybko mocy, wiec projektor przez większość czasu eksploatacji oferuje jasność na tym samym poziomie. Dzięki połączeniu nowego źródła światła i obiektywu projekcyjnego udało się opracować Casio Laser & LED w projektorze XJ-V1 w bardzo przystępnej cenie. Projektor ma niezwykle niskie zużycie energii, nie wymaga wymiany lampy, ani filtrów. Jest w obudowie odpornej na kurz. Należy podkreślić, że wszystko to składa się na niski całkowity koszty użytkowania (TCO), który zarówno w edukacji jak i biznesie ma duże znaczenie. Projektor bardzo szybko się uruchamia i  nie wymaga specjalnego chłodzenia – zatem można go wyłączyć bezpośrednio po prezentacji, a na uruchomienie i pełną gotowość do pracy potrzebuje zaledwie 5 sekund. Casio również przyczynia się do zmniejszenia obciążenia środowiska naturalnego przez kontrolę zużycia energii elektrycznej oraz brak stosowania rtęci.

Rozdzielczość XGA

Jasność: 2700 ANSI Lumenów

Źródło światła: Laser & LED Hybrid (o długości życia około 20 000 godzin).

Technologia DLP

Kontrast 20000:1

Zoom 1.1

Złącza VGA oraz HDMI, sterowanie przez RS-232C

Zużycie energii do 145W w trybie Eko, oraz do 155W w trybie standardowym)

Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 269,5 x 269,5 x 88.5 mm

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *