Menu Zamknij

Mobilna aplikacja CK ZETO na targach CeBIT 2015  

Już za kilka dni w Hanoverze rozpocznie się kolejna edycja targów CeBIT 2015. Od 16 do 20 marca podczas tych największych na świecie targów  teleinformatycznych na zwiedzających czekają liczne premiery najnowszych technologii i rozwiązań IT. Jednym z polskich akcentów tegorocznego CeBITu będzie premiera mobilnej aplikacji M42Mobile stworzonej przez łódzką firmę informatyczną CK ZETO. Aplikacja M42Mobile jest częścią sytemu WM2014, a jej działanie będzie można zobaczyć na stoisku niemieckiej firmy Matrix42.

M42Mobile kontaktyNależące do Grupy Asseco Poland, Centrum Komputerowe ZETO od wielu lat angażuje się we współpracę nie tylko z czołowymi polskimi instytucjami z branży finansowej, lecz także z zagranicznymi koncernami realizując innowacyjne projekty IT. Jednym z najnowszych projektów, w którym swój udział mieli programiści CK ZETO jest prezentowana podczas tegorocznych targów CeBIT mobilna aplikacja M42Mobile.

Mobilne zarządzanie IT

Aplikacja M42Mobile przygotowana została na system Android i stanowi część wszechstronnego systemu WM2014 wspomagającego zarządzanie firmową infrastrukturą IT.  Zadaniem Pionu Rozwoju Oprogramowania CK ZETO było opracowanie wygodnej dla użytkowników mobilnych aplikacji, która pozwalałby z dowolnego miejsca zarządzać firmowym sprzętem informatycznym, aktualizacją oprogramowania, licencjami czy zgłaszanymi potrzebami serwisowymi. Ponadto aplikacja M42Mobile oferując możliwość zatwierdzania zamówień w podróży czy szybszego sposobu zgłaszania zdarzeń, miała w zdecydowany sposób przyspieszyć obsługę działów IT oraz zredukować liczbę przestojów podczas pracy.

Dodatkowym i niezwykle ważnym dla firmy Matrix42 aspektem była doskonała integracja aplikacji ze wszystkimi produktami z rodziny Matrix42. Cieszymy się, że nasz zespół spełnił wszystkie oczekiwania firmy Matrix42, a nasze pomysły i zastosowane innowacyjne rozwiązania zdobyły uznanie naszego klienta.  Dodatkowo w tym roku,  planujemy też wspólnie opracować i wdrożyć rozszerzoną wersję aplikacji na tablety z  dodatkowymi funkcjonalnościami, a także przygotować analogiczną wersję aplikacji na platformę WindowsPhone.” opowiada Mariusz Kurek Dyrektor Pionu Rozwoju Oprogramowania CK ZETO.

Ciągły rozwój, innowacyjne usługi

M42MobileZarówno coraz silniejsza współpraca z niemiecką firmą Matrix42, jak również kolejne projekty mobilne realizowane dla innych klientów powodują, iż to właśnie Pion Rozwoju Oprogramowania CK ZETO jest obecnie najszybciej rozwijającym się zespołem tej doświadczonej łódzkiej firmy informatycznej. Młody i kreatywny zespół programistów CK ZETO pozwolił tej firmie, nie tylko stać ważnym graczem w branży outsourcingu IT, jak również tworzyć innowacyjne usługi dla swych klientów. Bowiem oprócz opracowywania na zamówienie oprogramowania i aplikacji mobilnych, czy przejmowania aplikacji do dalszego rozwoju i utrzymania, CK ZETO oferuje również outsourcing całych zespołów programistycznych lub tzw. body & team leasing. Dzięki temu klienci CK ZETO mogą skorzystać z usług oddelegowanych zespołów specjalistów.

Aplikację M42Mobile w działaniu można zobaczyć na stoisku firmy Matrix42 podczas targów CeBIT 2015 w dniach 16-20.03.2015, a więcej informacji na temat produktów i usług CK ZETO dostępnych jest na stronie: www.ckzeto.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *