Menu Zamknij

Innowacyjna edukacja z projektorami Vivitek – DH758USTiR i DH758UST

Jak przystało na urządzenia ultra-short-throw – Vivitek DH758UST i DH758USTiR wyświetla obraz o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 30cm od ekranu. Ten ostatni to projektor interaktywny, który ma w zestawie dwa pióra pozwalające na korzystanie z zaawansowanych funkcji edycji. Dostępny jest również opcjonalny moduł „Interactive Finger Touch”, który pomoże zmienić białą tablicę w interaktywny ekran z czterema punktami dotyku, co oznacza, że mogą przy niej jednocześnie pracować cztery osoby.

Vivitek_D758WTIR_leftheroZarówno Vivitek DH758UST jak i interaktywny DH758USTiR oferują bardzo dobre  parametry i funkcję MHL czyli możliwość przekazywania dźwięku i obrazu z urządzeń mobilnych za pomocą jednego kabla. Rozdzielczość Full HD 1080p w połączeniu z jasnością 3500 ANSI lumenów i współczynnikiem kontrastu 10 000:1 daje obraz, który będzie dobrze widoczny nawet w stosunkowo  jasnych, szkolnych klasach. Głośniki o mocy 20W dostarczają dobrze słyszalny dźwięk.

Każdy z nowych projektów jest kompatybilny z NovoConnect, które pozwala na bezproblemowe udostępnianie treści z innych urządzeń za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Możliwe jest jednoczesne połączenie 64 urządzeń, zaś na ekranie w tym samym czasie można oglądać materiały z czterech.

Projektory są dostępne w cenach – Vivitek DH758USTiR 6959 zł , moduł „Interactive Finger Touch” 1099 zł, zaś Vivitek DH758UST 6150 zł

Bliższe informacje www.vivitek.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *