Menu Zamknij

Niedrogi, acz wydajny soundbar od Maxell

MXSB-252BT to nowość wśród kompaktowych systemów kina domowego marki Maxell. Model składa się z pięciu głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 70W RMS.

Soundbar-Speaker-252-No-Packaging-HR-Front-RGB_xlrgW solidnej obudowie znalazły się cztery głośniki frontowe o mocy 10W każdy oraz subwoofer o mocy 30W. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a odtwarzany dźwięk charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem.

Soundbar252SRS_xlrgW górnej części urządzenia znajduje się panel sterujący. Za jego pomocą można m.in. zmienić poziom głośności, wyciszyć dźwięk, a także włączyć Bluetooth. Maxell MXSB-252BT sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, grania na konsoli, jak i słuchania muzyki.

Z tyłu znajduje się złącze 3.5mm, złącze RCA oraz trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray czy konsolę do gier. Producent umieścił tam również jedno złącze optyczne. Urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet możemy podłączyć również za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.

W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku, wybór źródła sygnału czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.

Soundbar objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 469 zł.

Specyfikacja:
Liczba kanałów:                               2.1ch Soundbar
Moc wyjściowa RMS:    70W (4 x 10W + 30W)
Zakres przenoszenia:    40Hz – 20kHz (+/-3dB)
Głośnik przedni:              Impedancja 3Ω
Głośnik niskotonowy:   Impedancja 6Ω
Wejście analogowe:      RCA i 3.5mm Line-In
Wejściowe cyfrowe:      3 x HDMI i 1 x Optical
Łączność:                            Bluetooth
Sterowanie:                      Panel dotykowy, pilot
Wymiary produktu:        54 x 720 x 340 mm

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *