Menu Zamknij

Nowy smartfon marki WIKO już dostępny w ofercie Plusa

Francuska marka telefonów WIKO, wprowadziła swój telefon Lenny do oferty operatora komórkowego Plus. Model posiada duży, 5-calowy ekran z 16 mln kolorów oraz dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz. Jest to propozycja łącząca w sobie dobrą jakość i przystępną cenę. Dzięki wymiennym pleckom, dostępnym w różnych kolorach możemy co jakiś czas zmieniać wygląd naszego smartfona. Model jest dostępny w ofercie MIX od 9 marca.

Wiko_LENNY_front_blackNowy smartfon Lenny, to połączenie dobrej jakości i przystępnej ceny. Dużą uwagę przykuwa 5-calowy ekran, dzięki któremu komfort korzystania z urządzenia jest naprawdę wysoki. Lenny posiada aparat 5mpx, dwurdzeniowy  procesor 1,3 GHz i pamięć którą można rozszerzyć do 32 GB, dzięki karcie micro SD. Dużą zaletą telefonu jest system Dual SIM, dzięki któremu możemy korzystać z dwóch kart przy pomocy jednego urządzenia.

Naszym celem było stworzenie atrakcyjnego wizualnie i funkcjonalnego smartfona w bardzo przystępnej cenie. Odpowiadając na potrzeby użytkowników, wyposażyliśmy ten model w duży 5-calowy ekran, by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Jesteśmy przekonani, że przypadnie on do gustu Klientom Plusa.” – mówi Mariusz Zieliński, Dyrektor Sprzedaży Wiko w Polsce.

Ponadto smartfon wyposażony jest w system operacyjny Android, który umożliwia korzystanie z setek darmowych aplikacji i swobodnej wymiany danych z innymi telefonami. Lenny występuje w kilku opcjach kolorystycznych, a tylna obudowa jest wymienna, dzięki czemu użytkownicy mogą często  zmieniać kolorystykę telefonu.

Smartfon Lenny jest już dostępny w ofercie sieci komórkowej Plus, która nawiązała współpracę z marką WIKO

„Smartfon Lenny to pierwszy model marki WIKO, który wprowadziliśmy do naszej oferty. Będzie on dostępny w ofercie elastycznej Plus Mix już za 1 zł w zestawie z głośnikiem bluetooth My Music Angel i drugimi ‘pleckami’ gratis.” – mówi Julia Pawlicka, Kierownik Działu Oferty Prepaid
w Plusie (szczegóły na temat oferty: http://www.plus.pl/wikolenny?utm_source=plus.pl&utm
_medium=sg_bg_kaf_4&utm_campaign=acq_MIX_wiko_13032015
).

 

Więcej informacji na stronie pl.wikomobile.com/ i na www.facebook.com/WikoPoland

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *