Menu Zamknij

Premiera inkWATCH™ TRIA – zegarka sportowego GPS przeznaczonego do biegania, jazdy rowerem i pływania z funkcją Wirtualnego Trenera

Arta Tech Onyx Europe, dystrybutor urządzeń mobilnych znany do tej pory m.in z pierwszego na świecie telefonu z ekranem w technologii E Ink – inkPHONE oraz czytników e-booków marki ONYX BOOX, wprowadza na rynek innowacyjny zegarek treningowy inkWATCH™ TRIA z wbudowanym modułem GPS, dedykowany do wielu dyscyplin sportowych. Dostępny od 20 marca 2015r. m.in w sieci sklepów EURO RTV AGD, Agito, VOBIS oraz innych dobrych sklepach.

inkWATCH_TRIA_run_bike_swim_rowerBiegi, kolarstwo i pływanie

inkWATCH™ TRIA jako jeden z niewielu zegarków sportowych dostępnych na rynku został zaprojektowany by umożliwić uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Osoby aktywnie fizyczne docenią jego uniwersalność i możliwość komponowania personalizowanych treningów – w tym interwałowych, zarówno wewnątrz hali (indoor) i na zewnątrz (outdoor).

Wysokiej klasy GPS

Wbudowany w zegarek moduł GPS jest wyjątkowo czuły, zapewniając sprawne wyszukiwanie satelitów oraz dokładne wyznaczanie pozycji. W odróżnieniu do innych GPSów, które wykrywają ruch dopiero od prędkości 5km/h, inkWATCH™ TRIA potrafi zarejestrować wolniejszy ruch, dlatego nadaje się również do spacerów czy pieszych wędrówek.

Plany treningowe

Zegarek pozwala na korzystanie z funkcji tworzenia planu treningowego, który pozwoli na poprawę kondycji i realizację celów sportowych. Użytkownik dobiera idealną rozgrzewkę, aktywność i odpoczynek oraz sprawdza, czy osiągnął ustalone cele – spalone kalorie, przebyty dystans i więcej – mówi Paweł Horbaczewski, prezes Arta Tech Onyx Europe – Po wypełnieniu informacji profilowych, takich jak wiek, wzrost, waga i płeć, urządzenie dostarcza dokładniejszych danych na temat aktywności Użytkownika. Natomiast planowe przeprowadzenie treningu ułatwiają alerty dźwiękowe, wibracyjne i świetlne.

Wydajna bateria, dłuższe treningi, kontrola pulsu i kadencji

Jednym z największych atutów inkWATCH™ TRIA jest długi czas działania na baterii. Zegarek posiada wbudowany energooszczędny moduł Bluetooth® Smart™ oraz wyświetlacz w technologii Sharp®. Oba elementy zaprojektowane zostały z myślą o bardzo niskiej konsumpcji energii, dzięki czemu inkWATCH™ TRIA zapewnia nawet do 11 godzin pracy w trybie treningu (GPS) i aż do 60 dni w trybie zegarka.

Zastosowany moduł Bluetooth® Smart™ pozwala na komunikację z posiadanymi przez użytkownika sensorami pulsu lub kadencji pracującymi w tej technologii.

Przystosowany do trudnych warunków

inkWATCH™ TRIA charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 50 metrów, odpornością na wstrząsy oraz wytrzymałym i odpornym na zarysowania szafirowym szkiełkiem. Co więcej, wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości i kontraście zapewnia prawidłową czytelność nawet w pełnym słońcu, natomiast wbudowane doświetlenie jest pomocne przy treningach w nocy.

inkWATCH_TRIA_run_bike_swim_frontZaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze

Wysoki stopień automatyzacji zegarka pozwala skupić się na wykonywanych ćwiczeniach, nie natomiast na jego obsłudze. Dzięki fizycznym przyciskom zegarek zapewnia łatwe użytkowanie w czasie trwania treningu. Ciekawą funkcją w tym kontekście jest funkcja Smart Pause. inkWATCH™ TRIA potrafi wykryć, czy użytkownik zatrzymał się np. na światłach i automatycznie zastopuje stoper. Zegarek daje też możliwość porównania swojej aktywności z Wirtualnym Partnerem, co zwiększa mobilizację do wytężonych treningów i poprawy wyników użytkownika.

Przesyłanie danych do portali społecznościowych

Korzystanie z portali społecznościowych to dziś część codziennej rutyny większości ludzi – zwłaszcza aktywnych fizycznie. inkWATCH™ TRIA poprzez zapis aktywności w najbardziej popularnym formacie GPX, umożliwia eksport danych przebytych treningów do portali społecznościowych, takich jak Endomondo™,  Runtastic™ i wielu innych.

Harmonia w najmniejszych detalach

inkWATCH™ TRIA wyposażony został w solidny pasek na nadgarstek zapewniający wygodne dopasowanie do ręki, co jest szczególnie istotne w trakcie treningu oraz wytrzymałość przy długim okresie użytkowania. Dzięki niewielkiej wadze (zaledwie 57 g) jest niemal niewyczuwalny, co sprawia, że można go wygodnie nosić na co dzień.

inkWATCH™ TRIA RUN BIKE SWIM dostępny jest od 20 marca 2015r. m.in w sieci sklepów EURO RTV AGD, Agito, VOBIS w cenie 699 zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *