Menu Zamknij

Tygodnik „Ale Historia” od dziś dostępny w aplikacji na smartfony   

Posiadacze telefonów z systemami Android i iOS mogą już czytać najnowsze wydanie tygodnika „Ale Historia” na swoich urządzeniach – od 1 czerwca br. dostępna jest wygodna aplikacja dopasowana do specyfiki tych urządzeń.

Ale_Historia_aplikacja_na_smartfony_grafikaOd strony graficznej aplikacja poniedziałkowego magazynu „Gazety Wyborczej” w dużym stopniu przypomina tygodnik w wydaniu papierowym oraz aplikację na tablety. Jednak dla wygody użytkowników smartfonów wiele elementów aplikacji, m.in. układ treści, rozmiar czcionek czy sposób wyświetlania zdjęć zostało dostosowanych do małych ekranów smartfonów.

Pobranie aplikacji jest bezpłatne, ale czytanie w niej tygodnika „Ale Historia” wymaga wykupienia pakietu „Premium” prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej” (więcej informacji można znaleźć tutaj). Wykupiony pakiet „Premium” daje też nieograniczony dostęp do tekstów z „Dużego Formatu”, „Wysokich Obcasów” i całej „Gazety Wyborczej” w aplikacjach – na tablety i smartfony, i przez stronę internetową.

Wydanie cyfrowe „Ale Historii” można również kupić bezpośrednio przez sklepy App Store lub Google Play.

Więcej informacji o aplikacji: wyborcza.pl/ahaplikacja. Film promocyjny: https://youtu.be/1v_-4WO2rHk

Z okazji premiery aplikacji użytkownicy smartfonów z systemami iOS i Android  otrzymają bezpłatny dostęp do wydania tygodnika „Ale Historia” z 25 maja br.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *