Menu Zamknij

Unikatowe telewizory Samsung White Edition

Firma Samsung już wielokrotnie udowadniała, że tak samo jak na jakość swoich produktów, stawia także na ich piękny design. Wygląd i osiągi idą ze sobą w parze, spełniając oczekiwania konsumentów na świetne urządzenia w estetycznym wydaniu. Nowe modele telewizorów Samsung wchodzące w skład White Edition – JU6510 oraz J5510 – doskonale wpisują się w ten trend. Ich cechą charakterystyczną jest unikatowa i zachwycająca, śnieżnobiała rama.

ue40ju6510s_002_r_perspective_whiteSamsung White Edition to unikalne wzornictwo, stanowiące idealne uzupełnienie dla pięknego wnętrza. Eleganckie, białe wykończenie i wyszukane kształty telewizorów zachwycą nawet najbardziej wymagających estetów poszukujących najlepszej jakości i urzekającego designu.

JU6510 to model Ultra High Definition, wyposażony w zakrzywiony ekran. Telewizor zagwarantuje wysoką jakość obrazu dzięki zastosowanym technologiom jego optymalizacji. Wśród nich, warto wspomnieć m.in. o Micro Dimming Pro, odpowiedzialnej za poprawę kontrastu, barw i odwzorowanie detali, a także PurColor, która pozwala na dokładniejsze odwzorowanie kolorów. Samsung JU6510 posiada także algorytm skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, dzięki czemu materiały o niższej rozdzielczości zyskają na jakości. Telewizor Samsung J5510 to z kolei model odpowiedni dla osób przywiązanych do płaskich ekranów. Wyświetlimy na nim obraz o rozdzielczości Full HD.

Oba modele napędzane są wydajnymi, czterordzeniowymi procesorami. Zarówno JU6510, jak i J5510 funkcjonują w oparciu o nowy system operacyjny TIZEN. Jego funkcjonalność gwarantuje bardziej płynną i intuicyjną obsługę telewizora, także podczas korzystania z nowej platformy SmartHub. W nowych telewizorach zostały także zastosowane karty sieciowe z funkcją WiFi Direct, za pośrednictwem której łatwo połączymy telewizor z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon czy tablet.

Model J5510 z płaskim ekranem dostępny jest w rozmiarach 40 i 48 cali, z kolei JU6510 o zakrzywionym ekranie UHD w rozmiarach 40, 48 i 55 cali. Telewizory Samsung wchodzące w skład White Edition, będące idealnym dopełnieniem przestrzeni dostępne są na dedykowanej stronie internetowejwww.sklepsamsung.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *