Menu Zamknij

mytaxi umożliwia płatność przez aplikację bez konieczności wcześniejszego zamawiania taksówki

mytaxi, wiodąca w Europie aplikacja do zamawiania taksówek, rozszerza opcje płatności dla swoich użytkowników. Od teraz oferuje możliwość skorzystania z opcji płatności bezgotówkowych, bez potrzeby wcześniejszego zamawiania taksówki przez aplikację.

mytaxi_kurs na żądanieNowa funkcja, która jest dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS, była jednym z najczęściej wskazywanych życzeń użytkowników mytaxi w odniesieniu do dalszego rozwoju aplikacji. Jest szczególnie przydatna w miejscach skupiających taksówki różnych korporacji, jak np. dworzec, lotnisko czy standardowe postoje. W momencie, gdy użytkownik znajdzie samochód w barwach mytaxi, może bez problemu wsiąść i zakomunikować kierowcy, że będzie chciał zapłacić przez aplikację. Wówczas zamówienie odbywa się bezpośrednio w taksówce, aby na koniec kursu kierowca mógł zainicjować proces płatności.

Już od dłuższego czasu chcieliśmy udostępnić tę opcję, aby nasi użytkownicy mogli spontanicznie skorzystać z usług kierowców mytaxi napotkanych na drodze – na dworcu, lotnisku czy postoju – komentuje Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Pobierając najnowszą wersję aplikacji, to udogodnienie stanie się możliwe.

Z ponad 10 milionami pobrań, mytaxi jest wiodącą w Europie aplikacją do zamawiania taksówek. Dostępna jest w ponad 40 miastach na całym świecie, w tym m.in. w Berlinie, Wiedniu, Barcelonie, Warszawie, Madrycie i Mediolanie.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *