Menu Zamknij

iDream rozdaje akcesoria do MacBooków w prezencie

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, rozpoczyna akcję promocyjną „Akcesoria do MacBooka w prezencie” oraz wspierającą ją kampanię w Internecie. „Na takich warunkach bierz bezwarunkowo. Do MacBooka Air lub PRO akcesoria w prezencie” – to główny przekaz kampanii.

IDREAM KAMPANIA CZERWIECW ramach akcji promocyjnej wszyscy kupujący MacBook Air lub Pro będą mogli otrzymać akcesoria do nich (do wartości 500 zł) za symboliczną złotówkę. Promocja i kampania potrwają do 28 czerwca. Kampania prowadzona będzie w oparciu o zasoby portalu Onet, przede wszystkim na stronie głównej w formie wideboardów, targetowanych geograficznie na mieszkańców miast, w których funkcjonują salony iDream. Marka iDream będzie też miała przez 4 tygodnie status partnera serwisu wiadomości regionalnych w Onecie (Olsztyn, Szczecin, Trójmiasto i wszystkie inne miasta gdzie działają salony), co zapewniać jej będzie ekspozycję w formie m.in. skalowalnych grafik (dopasowujących się do rozdzielczości ekranu użytkownika, zawsze zajmując 100% szerokości ekranu) na górnej belce na wszystkich stronach danego serwisu regionalnego.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji: www.idream.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *