Menu Zamknij

Premiera czytnika e-booków inkBOOK™ Onyx, rywala Kindle Voyage z ekranem w najnowszej technologii e-papieru E Ink Carta™ oraz możliwością instalacji aplikacji

Arta Tech Onyx Europe, największy dystrybutor czytników ebooków marki ONYX BOOX w Europie, wprowadza na rynek nowy model eczytnika. inkBOOK Onyx został wyposażony w doświetlany ekran dotykowy w najnowszej technologii epapieru E Ink Carta ™ oraz
możliwość rozszerzenia funkcjonalności poprzez instalację aplikacji.

inkBOOK Onyx pudełko 2Tekst jak drukowany 

inkBOOK wyposażony jest w ekran E Ink Carta™. Jest to najnowsza technologia wykorzystywana w wyświetlaczach czytników ebooków, która doskonale imituje kartkę papieru. Gwarantuje ona o 50% lepszy kontrast w porównaniu do starszej generacji ekranów Pearl.

Udoskonalona technologia wyświetlania dostarcza większy kontrast tekstu, co sprawia, że biały i czarny kolor są bardziej wyraziste. Dzięki niej inkBOOK gwarantuje klarowność czytanego tekstu nawet w pełnym słońcu, nie odbijając światła jak ekrany LCD mówi
Paweł Horbaczewski, prezes Arta Tech Onyx Europe – ponadto w odróżnieniu od tabletów, inkBOOK nie psuje wzorku ani nie powoduje jego zmęczenia nawet przy wielogodzinnym czytaniu.

Swobodna instalacja ulubionych aplikacji

W odróżnieniu od czytnika książek elektronicznych innych producentów, inkBOOK posiada możliwość instalowania dodatkowych aplikacji. To nowy trend w eczytnikach, który zyskuje uznanie klientów na całym świecie. Dzięki nim użytkownik zyskuje nielimitowany dostęp do treści zarówno polskich jak i zagranicznych np. poprzez instalację aplikacji ulubionej księgarni.

Midiapolis Drive i News – osobista biblioteka oraz wiadomości na czytniku

Midiapolis Drive to dysk internetowy umożliwiający przechowywanie do 2 gigabajtów plików zupełnie bezpłatnie. Ponadto pliki umieszczone w Midiapolis Drive można odczytywać także na dowolnym urządzeniu czytniku, smartfonie, tablecie czy komputerze. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się dostępem do treści w każdym miejscu i czasie w pociągu, domu czy pracy. Natomiast usługa oraz aplikacja News pozwalają na śledzenie najnowszych wiadomości z całego świata.

inkBOOK Onyx wygaszaczDzięki Midiapolis Drive można cieszyć się swoimi ebookami w dowolnym miejscu i czasie na dowolnym urządzeniu jak czytnik, smartfon czy tablet mówi Paweł Horbaczewski. Klikasz,pobierasz i czytasz. To naprawdę proste.

Swobodne czytanie na jednym ładowaniu 

Ekran oraz system Android 4.2 sprawiają, że urządzenie inteligentnie i efektywnie zmniejsza zużycie energii. inkBOOK zapewnia aż do kilku tygodni czytania na jednym ładowaniu stając się nieodzownym partnerem każdej podróży osobistej czy służbowej. inkBOOK został wyposażony w dwurdzeniowy procesor, dzięki czemu czytnik działa i uruchamia się błyskawicznie. Otwieranie aplikacji czy ebooków zajmuje mniej czasu, zwiększając komfort użytkowania. inkBOOK Onyx dostępny jest od 8 czerwca 2015r. w sklepach w sugerowanej cenie od 569 do 599zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *