Menu Zamknij

Sophos dodaje mailowe bezpieczeństwo do swojego portfolio usług w chmurze

W dniu dzisiejszym firma Sophos ogłosiła nabycie Reflexion Networks Inc., lidera w dziedzinie bezpieczeństwa e-mail, archiwizowania, szyfrowania oraz zapewniania ciągłości biznesowej dzięki rozwiązaniom w chmurze. Przejęcie to pozwoli Sophos na dodanie nowych rozwiązań do Sophos Cloud, który jest zintegrowaną konsolą do zarządzania bezpieczeństwem. Wspólnie, obie firmy będą dostarczać bezpieczeństwo mailowe na poziomie korporacyjnym poprzez jedno, niedrogie i proste rozwiązanie.

logo-headerReflexion Networks oferuje pełne portfolio technologicznych rozwiązań dla bezpieczeństwa e-mail w chmurze, które pomagają organizacjom wyjść naprzeciw ich potrzebie bezpiecznej komunikacji. Reflexion Total Control blokuje spam i wirusy, zanim dostaną się one do sieci korporacyjnej. Archiwizowanie, odkrywanie i odzyskiwanie danych pozwala na szybkie wyszukiwanie i pobieranie, a możliwości szyfrowania zapewniają, że komunikaty są odczytywane tylko przez wyznaczonych odbiorców. Ponadto, Reflexion oferuje biznesową ciągłość usług, tak, aby zapewnić nieprzerwaną komunikacje biznesową nawet w przypadku awarii.

Sophos Cloud, uruchomione w połowie 2013 roku, dzięki jednej, zintegrowanej w chmurze konsoli zapewnia ochronę punktów końcowych, zarządzanie urządzeniami mobilnymi, bezpieczeństwo serwerów oraz whitelisting.

Platforma Reflexion została zbudowana i przystosowana od podstaw do pracy w chmurze, dzięki czemu wzmocni i przyspieszy nasze możliwości oferowania bezpieczeństwa wszędzie
i zawsze, kiedy klient tego potrzebuje
– komentuje Bill Lucchini, senior vice president, Sophos Cloud Security Group. Zintegrowanie tej technologii z Sophos Cloud dopełni naszą usługę Sophos Secure Email Appliance, dając w ten sposób specjalistom z dziedziny IT szansę wyboru pomiędzy rozwiązaniem opartym o chmurze lub działającym na miejscu. Cieszymy się możliwością, którą przynosi Reflexion Networks team dla Sophos.

Z siedzibą w Woburn, Massachusetts, Reflexion Networks posiada ponad 17 tysięcy klientów na całym świecie, a ponad 2000 dostawców usług zajmuje się sprzedażą usług w chmurze każdego miesiąca.

Reflexion jest świetnym uzupełnieniem Sophos ponieważ, podobnie jak my, ich model sprzedaży opiera się w 100% na tym kanale – dodaje Kendra Krause, vice president of Global Channels, Sales w Sophos. Rozwiązanie dostarczane przez Reflexion Networks daje partnerom Sophos możliwość zaoferowania nowych usług opartych o chmurę na rosnących rynkach, natomiast partnerzy Reflexion mają szansę rozszerzyć swoje bezpieczeństwo, dzięki szerokiemu wachlarzowi usług Sophos.

Reflexion Networks zawsze byliśmy pasjonatami obsługi szerokiego, globalnego rynku małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki łatwym w użyciu usługom dostarczanym dzięki MSPs – komentuje David Hughes, CEO Reflexion Networks. Sophos podziela naszą wizje i dzięki globalnemu zasięgowi oraz zaangażowaniu partnerów, może wprowadzić ją w życie. Nie moglibyśmy bardziej cieszyć się z dołączenia do zespołu Sophos.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *