Menu Zamknij

55” panel LED o rozdzielczości 4K2K z Android™ OS do cyfrowej reklamy i informacji

BenQ wprowadza na polski rynek wielkoformatowy, 55 calowy panel (monitor) LED zaprojektowany do zastosowań w cyfrowej reklamie i informacji – model ST550K o rozdzielczości 4K2K UHD (3840×2160) i jasności 350 cd/m2. Monitor ma wbudowane dwa głośniki o mocy 8W każdy.

BenQ_ST550KX-Sign Software

X-Sign Software Content Management ułatwia zarządzanie wyświetlaniem i tworzeniem treści. Dostępnych jest wiele gotowych szablonów np. menu kawiarni i restauracji, repertuaru kina, cenników – można je edytować i ustalać schematy wyświetlania, przenikania itp.

Android ™ OS

Dedykowana, niestandardowa wersja systemu Android™ zapewnia dostęp do łatwych w obsłudze aplikacji m.in. WPS Office, X-Sign, Media Player czy przeglądarki internetowej. USB Playback i MHL zapewniają prezentacje treści zapisanych na nośnikach USB czy bezpośrednio z tabletów i smartfonów.

Multiple Display Administrator (MDA)

System administracyjny umożliwia zarządzanie wieloma monitorami i tworzyć dla nich oddzielne harmonogramy wyświetlania różnych treści w ściśle określonym czasie. Failure Alert System informuje administratora o wszelkich nieprawidłowościach w działaniu monitorów.

Dostępność

BenQ ST550K dostępny będzie na polskim rynku pod koniec czerwca br, Gwarancja 36 miesięcy z możliwością naprawy w miejscu instalacji (On Site Repair). Cena nie jest jeszcze ustalona. Dystrybutorami są: AB, ABCdata, Action i NTT.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *