Menu Zamknij

iPad i Beats – „Idealnie dobrane” – rusza letnia promocja w sieci iDream  

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, rozpoczyna letnią akcję promocyjną. Akcja „Idealnie dobrane”, oraz wspierająca ją kampania, potrwają do końca lipca.

IDREAM BEATS GRAFIKA00003W ramach akcji promocyjnej wszyscy klienci dokonujący zakupu dowolnego modelu iPada Air2 lub iPada mini3 otrzymywać będą vouchery na zakup słuchawek popularnej i cenionej marki Beats. Promocja i kampania potrwają do końca lipca. Vouchery będzie można wykorzystać zarówno w salonach iDream jak i w sklepie internetowym iDream.pl. Zakup poszczególnych iPadów będzie premiowany voucherami na zakup słuchawek Beats o różnej wartości. Voucher dodawany przy zakupie iPad Air2 będzie opiewał na kwotę 449 zł, natomiast voucher przy zakupie iPada mini3 będzie miał wartość 299 zł. W przypadku gdy klient wybierze słuchawki, których normalna cena nie przekracza kwoty 449 zł (dla oferty z iPadem Air2) lub 299 zł (dla oferty z iPadem mini3), płaci za nie symboliczną złotówkę; jeśli natomiast wybiera droższy model słuchawek, różnicę po prostu dopłaca. Słuchawki Beats objęte akcją promocyjną podlegają standardowym warunkom gwarancyjnym.  Akcję promocyjną wspiera kampania prowadzona przez iDream w kilku kanałach: Internecie, salonach i w galeriach handlowych, w których one funkcjonują (specjalnie przygotowane wideoklipy wyświetlane w Apple TV w sklepach oraz w systemach digital signage galerii, a także w sieciach sklepów Alma oraz Piotr i Paweł – w miastach, w których działają salony iDream, na monitorach przy kasach).

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, działających w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

IDREAM BEATS GRAFIKA00004iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji: www.idream.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *