Menu Zamknij

Philips Screeneo. Ostatnia szansa na zwrot pieniędzy

Myślisz o prawdziwym kinie domowym, a obawiasz się nietrafionej decyzji związanej z zakupem projektora? Skorzystaj z promocji i przetestuj Philips Screeneo.

Philips_Screeneo_004Promocja „Testuj bez ryzyka” obowiązuje na wszystkie modele projektorów Philips Screeneo i trwa do wtorku 30 czerwca. Pozostał więc niecały tydzień na zakup urządzenia, dającego możliwość zamiany w salę kinową nawet niewielkiego pokoju we własnym m2.

Philips Screeneo to projektor ultrakrótkiego rzutu, który świetnie sprawdzi się w kinie domowym dzięki zastosowaniu technologii ultrakrótkiego rzutu. Ustawiony w odległości zaledwie 44 cm od ściany, wyświetla obraz o przekątnej 100 cali. Dzięki systemowi Android, oferuje zaawansowane funkcje Smart TV, będąc jednocześnie urządzeniem prostym w instalacji i kalibracji. Screeneo wyposażony został w głośniki 2.1 z subwooferem. Poręczna torba i niewielkie gabaryty, pozwalają zabrać projektor ze sobą na wakacyjny wyjazd czy wykorzystać go w letnim kinie.

Jak działa promocja „Testuj bez ryzyka”? Projektory Philips Screeneo zakupione w Polsce w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 roku, objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy. Urządzenie można testować przez okres 60 dni od dnia zakupu, a jeśli nie spełni pokładanych w nim oczekiwań, można odesłać je do producenta i odzyskać zainwestowane środki. Szczegółowe warunki promocji i formularz zwrotu dostępne są na stronie: www.philips.pl/screeneopieniadze.

Philips_Screeneo_005Screeneo dzięki swojej opartej na lampie LED konstrukcji, cechuje się wyjątkowo długim cyklem bez serwisowego użytkowania. Żywotność lampy projektora to 30 000 godzin. Jasność generowanego obrazu to 700 lumenów, przy kontraście dynamicznym 10 000:1.

Philips Screeneo można nabyć już od 3799 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta. 

Szczegółowe warunki oferty promocyjnej:

www.philips.pl/screeneopieniadze

Więcej informacji o projektorze Screeneo:

www.screeneo.eu

Philips Screeneo – prezentacje wideo:

https://youtu.be/HLoynDI2Zes

https://youtu.be/ELjLZFCMno4

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *