Menu Zamknij

Niezawodne drukowanie z aplikacją Samsung

Firma Samsung wprowadziła aplikację systemową do diagnostyki usterek w drukarkach (SPDS – Smart Printer Diagnostic system). SPSD jest aplikacją udzielającą wskazówek w postaci graficznej i wideo do wykrywania oraz rozwiązywania problemów z drukarkami.

spds_press_release_imageZa pomocą SPDS Samsung dąży do standaryzacji jakości usług IT usługodawców na całym świecie dzięki bezpośrednim, przystępnym wskazówkom wizualnym opracowanym indywidualnie dla każdego modelu drukarki Samsung MultiXpress.

Aplikacja daje dostęp do serwera SPDS, magazynu oficjalnych instrukcji serwisowych, informacji technicznych, filmów edukacyjnych i zawiadomień przekazywanych w czasie rzeczywistym do aktualizacji oprogramowania modeli drukarek Samsung Smart MultiXpress. Gdy urządzenie mobilne z aplikacją SPDS odbiera z uszkodzonej drukarki komunikat o błędzie, aplikacja automatycznie identyfikuje usterkę i wyświetla wskazówki pokazujące, jak krok po kroku rozwiązać dany problem. Inżynierowie mogą również udostępniać materiały wideo innym technikom jako materiały pomocnicze. Aplikacja jest dedykowana dla techników i autoryzowanych serwisów.

Pierwsi użytkownicy chwalą narzędzie za możliwość rozwiązywania problemu nierównego poziomu obsługi, który może wynikać z różnic w poziomie wiedzy i doświadczenia serwisantów. Konsumenci byli zadowoleni z szybkiej i precyzyjnej usługi firmy Samsung.

Aplikacja SPDS jest dostępna do pobrania z Google Play i Galaxy Apps. Użytkownik musi otrzymać zgodę Samsung Electronics, aby uzyskać dostęp do serwera SPDS.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *