Menu Zamknij

Nowy szef działu IM (IT&Mobile) w Samsung Electronics Polska

Arkadiusz Wójcik, dotychczasowy szef działu operatorskiego obejmuje stanowisko szefa działu IM (IT & Mobile) w Samsung Electronics Polska. Do jego nowych obowiązków należeć będzie tworzenie, realizacja strategii oraz kompleksowe zarządzanie sprzedażą produktów mobilnych oraz IT. Będzie nadzorować także dystrybucję produktów mobilnych zarówno poprzez operatorów, sieci retail oraz salony własne (Samsung Brand Stores).

arkadiusz_wojcik– Dział IM to jeden z najważniejszych działów w naszej firmie. Jestem pewien, że bogate doświadczenie Arkadiusza, pozwoli rozwinąć i umocnić naszą pozycje na rynku w kategorii urządzeń mobilnych, a także wzmocnić relacje z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi  – powiedział Hadrian Baumann, prezes zarządu Samsung Electronics Polska.

Arkadiusz Wójcik jest absolwentem Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły Bankowej. Ze sprzedażą i marketingiem związany jest od lat 90-tych, a od prawie 20 lat jest managerem zarządzającym. Wykładał na SGH i ALK. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania kanałami sprzedaży do rynków konsumenckich i biznesowych. Dołączył do zespołu Samsunga w marcu br., doświadczenie zawodowe budował z Orange Polska, Dell, TP, Ving.

Prywatnie miłośnik podróży i motoryzacji; zaangażowany społecznie miłośnik rodzinnego Śląska, gdzie spędza wszystkie wolne chwile.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *