Menu Zamknij

Rusza Strefa Plusha, a w niej specjalne bonusy, promocje i nagrody! Na początek Plush daje aż 30% rabatu na VANSY!

Markowe produkty w plushowej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, filmy, muzyka, gry i ekstrabonusy do doładowań – wszystko to pojawiać się będzie od dziś w specjalnej Strefie Plusha! Trzeba się jednak spieszyć, bo promocje często się zmieniają. 

Już od dziś użytkownicy Plush Na Kartę i Plush Mix mogą odwiedzać specjalną Strefę Plusha! Na stronie www.plushbezlimitu.pl/strefa zawsze znajdą coś wyjątkowego, przygotowanego tylko i wyłącznie dla nich!

Na początek Plush rozdaje zniżki na VANSY!

2

VANSY, niezbędne latem w okresie wakacyjno-festiwalowym, a wygodne zawsze, można teraz mieć z aż 30% rabatem! Rabat jest przyznawany na dowolny model VANSÓW, a by go otrzymać wystarczy tylko korzystać z Plush Na Kartę lub Plush Mix i być w sieci minimum 30 dni oraz mieć aktywne konto.

Jak zdobyć rabat 30% na VANSY?

  1. Trzeba wysłać bezpłatnego SMS-a o treści VANS pod numer 80444.
  2. W odpowiedzi klient otrzyma SMS-a z kodem rabatowym.
  3. Należy wejść na www.plushbezlimitu.pl i sprawdzić, gdzie można zrealizować kod (do wyboru sklep internetowy vans-shop.pl lub 1 z 14 sklepów stacjonarnych VANS).

Jeden numer plushowy to jeden kod zniżkowy.

Uruchomieniu Strefy Plusha towarzyszyć będzie kampania reklamowa, która obejmie telewizję, kino, Internet, prasę, radio, citylighty. Niespodzianki przewidziane są także na fanpage’ach Plusha na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach. Plush jest po prostu dla ludzi młodych duchem i ciałem i specjalnie dla nich powstała Strefa Plusha.

Już wkrótce kolejne promocje w ramach Strefy Plusha, a aktualne informacje są zawsze na www.plushbezlimitu.pl/strefa.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *