Menu Zamknij

Ładuj dwa urządzenia mobilne na raz  

Elegancki design i szwajcarska dbałość o szczegóły. SKROSS prezentuje kolejną nowość. Tym razem to ładowarka sieciowa Euro USB Charger wyposażona w dwa porty USB. Dzięki niej szybko naładujesz smartfon, tablet i każde inne urządzenie USB. Oczywiście oba sprzęty na raz.

skrossNowy SKROSS Euro USB Charger to uniwersalna ładowarka sieciowa, dzięki której możesz jednocześnie ładować dwa urządzenia mobilne, takie jak np.: smartfon, iPad, iPhone, tablet, nawigacja GPS, pad czy odtwarzacz MP3. Gwarancję szybkiego uzupełnienia baterii w nawet najbardziej wymagających sprzętach daje wysoka moc wyjściowa obu portów USB generujących 2100mA jednocześnie.

Specyfikacja:

Zasilanie: 100 – 250V

Napięcie wyjściowe: 5V

Moc wyjściowa: 2100mA

Zaprojektowana i skonstruowana w Szwajcarii

Ładowarka przeznaczona jest do gniazdek o standardzie europejskim, zatem sprzęt użyjemy nie tylko w Polsce, ale przynajmniej w 120 krajach na świecie. Chyba, że to za mało? Szwajcarzy przygotowali się także na tę ewentualność czyniąc z SKROSS Euro USB Charger urządzenie kompatybilne z wszystkimi adapterami tej marki. Dzięki temu ładowarkę, po podłączeniu do wybranego adaptera SKROSS, można używać praktycznie na całym świecie.

Dodajmy, że SKROSS Euro USB Charger waży zaledwie 44 gramów. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Ładowarkę można kupić za ok. 59 zł, choć dostępna jest także w pakiecie SKROSS Travel Kit. To zestaw czterech urządzeń przydatnych w kraju oraz w czasie podróży. To najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter MUV Micro dla podróżujących z i do 150 krajów na świecie, ładowarka samochodowa USB Car Charger, kabel łączący urządzenie z micro USB ze sprzętem wyposażonym w port USB oraz opisana ładowarka SKROSS Euro USB Charger. SKROSS Travel Kit kosztuje ok. 199 zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *