Menu Zamknij

Aplikacja mobilna z przepisami na urządzenie Thermomix – kulinarny świat za dotknięciem palca

Współczesna kuchnia to nie tylko inspirujące przepisy na potrawy z całego świata. To również poszukiwanie rozwiązań, które mają zapewnić komfort gotowania i oszczędność czasu, a także nowoczesne technologie, które pozwalają skrócić czas przygotowania potraw, pomóc w wyborze odpowiednich składników i dobrać parametry gotowania w taki sposób, aby gotowanie było wyjątkowo prostym procesem.

5475_01_Thermomix_PLJedzenie jest jedną z największych przyjemności, jakim oddaje się człowiek. Nie zawsze jednak ma możliwość, aby poświęcić wystarczającą ilość czasu na zakupy, dobór odpowiednich składników oraz na gotowanie. To w konsekwencji powoduje, że posiłki przygotowujemy szybko, co nie zawsze idzie w parze z ich wysoką jakością i dobrym smakiem.

Rozwiązaniem, które jest w stanie zapewnić odpowiednią równowagę jest aplikacja mobilna, wprowadzona przez firmę Vorwerk, producenta wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego Thermomix®.

Aplikacja dostępna na iPhone’a, oraz iPad’a posiada funkcję „menu tygodniowego” oraz pozwala stworzyć dedykowane listy zakupów, potrzebne do przygotowania konkretnego dania.

Przepisy dostępne w aplikacji wzbogacone są o zestawienie wartości odżywczych, zdjęcia gotowych dań oraz opcję dodania do ulubionych.

Aplikacja Thermomix® jest ściśle powiązana z platformą z przepisami na Thermomix®, dostępną pod adresem www.mojthermomix.pl. Zarówno aplikacja jak i platforma zawierają kolekcje przepisów pogrupowanych tematycznie na dania na każdą okazję. Wśród przepisów znajdują się m.in. zupy, makarony, dania mięsne, rybne, wegetariańskie, desery, napoje. Każdy użytkownik może przeglądać kolekcje przepisów i powiększać swój zbiór o kolejne inspiracje.

5476_02_Thermomix_PLAplikacja podobnie jak platforma pozwala zaplanować przygotowanie posiłków, zapewnia wgląd w zaplanowane tygodniowe menu oraz pomaga stworzyć listę zakupów, niezbędną do przygotowania danej potrawy. Aplikacja charakteryzuje się intuicyjnym sposobem obsługi oraz posiada funkcję prostego wyszukania przepisu, dzięki której wystarczy wpisać nazwę dania, aby wyświetliły się pożądane wyniki.

Thermomix® to innowacyjny produkt, pozwalający na przygotowanie smacznych, efektownych potraw i wypieków. Posiada 12 funkcji, pozwalających mieszać, miksować, mleć i siekać, ale również gotować, gotować na parze, ważyć, rozpuszczać, wyrabiać ciasto, ubijać, blendować i emulgować. Thermomix® jest wszechstronnym produktem, który łączy w sobie funkcje kilkunastu urządzeń i służy jako doskonały partner w kuchni.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w iTunes App Store.

Thermomix® firmy Vorwerk dostępny jest w cenie 4725 PLN wraz z książką kucharską zawierającą ponad 190 przepisów, sporą liczbę wskazówek i podpowiedzi, nośnikiem przepisów na Thermomix®, oraz z indywidualnym profilem na platformie z przepisami na Thermomix®. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thermomix.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *