Menu Zamknij

UPC Biznes realizuje strategię rozwoju usług w chmurze i rusza z taryfami bez limitów

UPC Biznes, dostarczające kompleksowe usługi cyfrowe dla przedsiębiorców, od dziś proponuje nowe pakiety usług – telewizji i internetu wraz z nowymi, telefonicznymi taryfami bez limitów. Nowością w ofercie jest także zestaw usług w chmurze w tym m.in. przestrzeń dyskowa o pojemności 1 TB oraz wzbogacone pakiety narzędzi do prowadzenia działalności biznesowej – Office 365.

1Biznesowe możliwości bez limitów

Nowe pakiety UPC Biznes to 5 propozycji złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telewizji cyfrowej (w tym platforma Horizon) i telefonu. Prędkości internetowe w nowych zestawach wynoszą od 30 Mb/s i sięgają nawet 300 Mb/s (upload 30 Mb/s), a ceny pakietów zaczynają się już od 90 zł. Pakiety z prędkością Internetu od 80 Mb/s (upload 10 Mb/s) zawierają nową w ofercie taryfę ’bez limitów’ z nieograniczoną liczbą połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz do 44 krajów (w tym m.in. USA, Tajlandii, Wielkiej Brytanii). W skład każdego nowego pakietu usług wchodzi także m.in. WiFi UPC dla firm oczekujących kompleksowej usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. Integralną częścią większości nowych pakietów jest także unikalna na rynku usługa Gwarancja SLA, dzięki której, klient biznesowy, nawet w przypadku braku usług, ma pewność przywrócenia ich działania w czasie nie dłuższym niż 6 lub 12 godzin. Każdy z zestawów dwóch (Internet + Telefon/DTV) lub trzech usług klienci mogą wzbogacić indywidualnie o szereg dodatkowych rozwiązań. Klienci mogą także zdecydować się na pojedynczą usługę z nową, nielimitowaną taryfą telefoniczną.

Nowe technologie dla firm

Od dziś UPC Biznes proponuje także nowe kompleksowe rozwiązania w chmurze. Wszystkie zapewnić mają jeszcze więcej możliwości w zakresie wygodnej i szybkiej komunikacji, bezpieczeństwa i dostępności danych. Wśród nowości są m.in. pakiety Office 365 Business Essential i Office 365 Business Premium oferujące profesjonalne narzędzia do komunikacji i prowadzenia działalności biznesowej, One Drive dla firm, czyli przestrzeń dyskowa o pojemności 1TB oraz nowe biznesowe skrzynki pocztowe. Z superszybkim i stabilnyym internetem UPC Biznes nowe usługi w chmurze gwarantują firmom pełne i profesjonalne wsparcie biznesu, bez konieczności inwestowania w kosztowną infrastrukturę informatyczną.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *