Menu Zamknij

AIRE M60 – bezprzewodowa mysz z sensorem laserowym od GIGABYTE

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, zaprezentował nową, bezprzewodową mysz AIRE M60. Model ten zbudowano w oparciu o sensor laserowy, który umożliwia pracę w rozdzielczości do 3200 DPI. Dzięki temu możliwa jest komfortowa współpraca myszy GIGABYTE z komputerami wyposażonymi w coraz popularniejsze monitory 4K. Połączenie wysokiej czułości i precyzji z bezprzewodową komunikacją sprawia, że AIRE M60 to ciekawa propozycja zarówno w segmencie rozwiązań biznesowych jak i przeznaczonych dla użytkowników domowych.

AIRE_M60_6Mysz AIRE M60 oferuje pracę w trzech trybach – 1000/1600/3200 DPI, które zoptymalizowano pod kątem najczęściej wykorzystywanych rozdzielczości nowoczesnych monitorów – HD/FHD/UHD(4K). Do szybkiego przełączania pomiędzy trybami służą trzy dedykowane przyciski. Dodatkowym plusem produktu GIGABYTE jest bardzo niskie zapotrzebowanie na energię – cykl pracy na zestawie baterii sięga nawet do 2 lat.

Do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy komputerem a M60 wykorzystywany jest miniaturowy odbiornik, który instalowany jest w porcie USB. Obudowa myszy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów a jej kształt gwarantuje wysoką ergonomię. W trakcie codziennego użytkowanie pomocna będzie również technologia GIGABYTE Free-Scrolling, pozwalająca na szybkie i wygodne nawigowanie na stronach internetowych czy w obszernych arkuszach kalkulacyjnych. Do konfiguracji i zarządzenia pracą myszy służy specjalne oprogramowanie, które można pobrać bezpośrednio ze strony GIGABYTE.

Więcej informacji na temat myszy GIGABYTE AIRE M60 można znaleźć na:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5402#ov

Specyfikacja techniczna:

Interfejs USB / bezprzewodowy 2,4 GHz
Sensor Laserowy
Rozdzielczość 1000/1600/3200 DPI
Przycisk szybkiej zmiany DPI Tak
Rolka wielofunkcyjna, 3D
Przyciski 2+2
Wymiary 125 x 78 x 42 mm
Waga 106 g (bez baterii i odbiornika)
Zasięg w trybie bezprzewodowym do 10 metrów
Czas pracy na baterii Do 24 miesięcy (zależne od baterii)
Kolor Czarny
Oprogramowanie SIM
Obsługiwane systemy Windows XP 32bit/ Vista/ Win7/ Win8
Certyfikaty CE, FCC, BSMI, NCC
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *